ورزش3

فن‌دایک: با دقت درباره آینده‌ام تصمیم می‌گیرم

فن‌دایک: با دقت درباره آینده‌ام تصمیم می‌گیرم

ویرژیل فن دایک، کاپیتان هلند، می‌گوید بعد از پایان یورو می‌خواهد با دقت درباره آینده‌اش تصمیم گیری کند.

به گزارش "ورزش سه"، ویرژیل فن دایک فاش کرد که بعد از حذف هلند از یورو 2024 به دقت درباره آینده خود در لیورپول و همینطور تیم ملی هلند فکر خواهد کرد.

گل دقیقه 90 شب گذشته اولی واتکینز به انگلیس کمک کرد در نیمه نهایی یورو با نتیجه 2-1 هلند را شکست داده و به فینال صعود کند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

این باخت فن دایک 33 ساله به عنوان کاپیتان هلند را بر آن داشته تا حرفه خود را در سطح باشگاهی و ملی مورد ارزیابی مجدد قرار دهد.

در حالی که تنها یک سال از قرارداد فعلی او با لیورپول باقی مانده، تابستان پیش رو برای تعیین اینکه آیا فن دایک می‌خواهد در آنفیلد بماند یا نه، بسیار مهم است.

فن‌دایک: با دقت درباره آینده‌ام تصمیم می‌گیرم

لیورپول پس از پایان همکاری با یورگن کلوپ، آرنه اسلوت را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کرد و در حال تغییرات ساختاری در باشگاه و همچنین داخل تیم است. این تغییر در مدیریت می‌تواند روی روند تصمیم‌گیری فن دایک تأثیر بگذارد.

فن دایک در این باره به خبرگزاری رویترز گفت: "من در حال حاضر (در مورد آینده‌ام) کوچکترین نظر و ایده‌ای ندارم. من در تابستان امسال به دقت به آنچه در سطح باشگاهی و به عنوان یک بازیکن ملی پوش می‌خواهم، فکر خواهم کرد. سپس دوباره آن را دنبال می‌‌کنم، اما ابتدا باید از این وضعیت خلاص شوم. پس از فصلی که گذشت، که در آن همه چیز اتفاق افتاد، در پایان احساسات عجیبی وجود دارد چون می‌دانید که تمام شده است."