خبرآنلاین

واکنش حجت کریمی به شکایت بیرانوند/ تا الان هم نجابت به خرج دادم سکوت کردم!

واکنش حجت کریمی به شکایت بیرانوند/ تا الان هم نجابت به خرج دادم سکوت کردم!

حجت کریمی، مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال، در واکنش به ادعای وکیل علیرضا بیرانوند گفت از این شکایت استقبال می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حجت کریمی شب گذشته در گفتگویی با خبرنگاران درباره مذاکره با علیرضا بیرانوند در تابستان گذشته صحبت کرد و گفت اگر حقایق مذاکره با دروازه‌بان پرسپولیس را به مردم بگوید، بیرانوند باید چادر به سر کند. در پی این اظهارات، وکیل این دروازه‌بان ملی‌پوش اعلام کرد از مدیرعامل اسبق استقلال شکایت خواهتد کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به نقل از ورزش سه حجت کریمی در این باره گفت: متاسفانه عده‌ای دنبال بهره برداری و سواستفاده از حرف من هستند، چادر سر کردن اصطلاحی است که برای اشاره به فرار از دیده شدن و پنهان شدن از مردم به دلیل خجالت کاربرد دارد و اصلا بحث جنسیت مطرح نیست. منظورم این بود که اگر حقایق را بگویم بیرانوند دیگر نمی تواند در چشم هواداران پرسپولیس نگاه کند.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال ادامه داد: امروز دیدم وکیل بیرانوند با انتشار برگه ای در فضای مجازی از بنده شکایت کرده است. اتفاقا وکیل بنده هم با مستنداتی که در دست دارد، از بیرانوند شکایت می کند. صرف نظر از این موضوع، از شکایت بیرانوند استقبال می کنم چرا که می توانم واقعیت ها را به صورت رسمی بیان کنم و حقایقی که برای مردم و رسانه ها و به ویژه هواداران پرسپولیس شنیدنی است را به زبان بیاورم.

حجت کریمی تاکید کرد: به بیرانوند و هیچ شخص دیگری اجازه نمی دهم با اعتبار و اسم استقلال و عزت فوتبال ایران بازی کند. قرار نیست استقلال ابزار کسب و کار یک عده شود تا با توسل به نام این باشگاه، قیمت خود را بالا ببرند و ما هم در قبال این رفتارها سکوت کنیم. تا الان هم اگر سکوت کردم نجابت به خرج دادم و حرمت‌ نگه داشتم اما حالا که کار به شکایت کشیده، من هم در پیشگاه قانون، حقایق را به مردم می گویم.

257 251