خبرآنلاین

کارشناس تلویزیون به زاکانی: ادعای نخواندن برجام توسط ظریف صحت ندارد، انصاف داشته باشید /برجام فردمحور نبود، کل نظام به این نتیجه رسیده بود

کارشناس تلویزیون به زاکانی: ادعای نخواندن برجام توسط ظریف صحت ندارد، انصاف داشته باشید /برجام فردمحور نبود، کل نظام به این نتیجه رسیده بود

سجادپور، کارشناس میزگرد سیاسی خطاب به زاکانی گفت:بنده نمایندگی سازمانی و جناحی ندارم و سوال فقط علمی است، این گزاره که ظریف برجام را نخوانده، به عنوان تبلیغات استفاده می‌شود، صحت ندارد . ظریف از دقت حقوقی بالایی برخوردار است. برجام فرد محور نبوده و کل نظام به این نتیجه رسیده که باید امضا شود اما متاسفانه در داخل استفاده جناحی از آن می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، بعد از ادعای علیرضا زاکانی، نامزد انتخابات ریاست جمهوری در برنامه میزگرد سیاسی درباره برجام، کاظم سجادپور از کارشناسان حاضر در برنامه میزگرد سیاسی که معاون ظریف در برجام بوده، خطاب به زاکانی گفت: بنده نمایندگی سازمانی و جناحی ندارم و سوالاتم فقط علمی است، این گزاره که ظریف برجام را نخوانده، به عنوان تبلیغات استفاده می‌شود، صحت ندارد. ظریف از دقت حقوقی بالایی برخوردار است. برجام فرد محور نبوده و کل نظام به این نتیجه رسیده که باید امضا شود اما متاسفانه در داخل استفاده جناحی از آن می‌شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: همچنین کسی گفت سفارتخانه محل استراحت است...(پورمحمدی)

زاکانی پاسخ داد:من گفتم؟

سجادی نیز گفت: نگفتم شما گفتید گفتم برخی دیگر.

سجادی در ادامه تصریح کرد: وقتی دیپلمات حرفی می‌زند، آن صحبت فردی نیست، سوال من این است شما انصاف را در دیپلماسی چگونه می‌خواهید رعایت کنید؟ برجام مگر بحث فرد بوده؟ این طور نیست که فردی برود به صورت شخصی اقدامی انجام دهد. رابطه تفکر شما با دیپلماسی عملی چیست؟ اگر همه چیز را بگوییم این گفت آن گفت، امکان اجماع وجود دارد؟

۲۷۲۱۱