خبرآنلاین

سانسور قیمت گوشت در بازار آزاد؛ این بار توسط خود زاکانی

سانسور قیمت گوشت در بازار آزاد؛ این بار توسط خود زاکانی

پیش از این در برنامه صف اول، او گفته بود «گوشت ران گوسفندی را در میادین تره بار ۳۱۹ هزار تومان می‌فروشیم و ۱۲۰ تن فروش روزانه داریم در حالی که در بازار آزاد ۶۵۰- ۷۰۰-۷۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.» پس از این برنامه، خبرگزاری‌های اصولگرا قیمت گوشت در بازار آزاد از زبان زاکانی را سانسور کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، علیرضا زاکانی در برنامه گفت‌وگوی ویژه خبری که از شبکه خبر پخش شد، باز هم درباره قیمت گوشت صحبت کرد؛ اما این بار از بیان قیمت گوشت در بازار آزاد خودداری کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

او در این برنامه باز هم به توزیع گوشت در میادین تره‌بار اشاره کرد و گفت ما در میادین تره‌بار گوشت با کیفیت ران گوسفندی را کیلویی ۳۱۹ هزار تومان عرضه می‌کنیم؛ این گوشت قیمتش در بازار آزاد چقدر است». او با مکثی کوتاه سخنانش درباره قیمت گوشت در بازار آزاد را ادامه نداد.

پیش از این در برنامه صف اول، او گفته بود «گوشت ران گوسفندی را در میادین تره بار ۳۱۹ هزار تومان می‌فروشیم و ۱۲۰ تن فروش روزانه داریم در حالی که در بازار آزاد ۶۵۰- ۷۰۰-۷۵۰ هزار تومان فروخته می‌شود.»

پس از این برنامه، خبرگزاری‌های اصولگرا مانند ایسنا، ایرنا، فارس و تسنیم قیمت گوشت در بازار آزاد از زبان زاکانی را سانسور کردند و به ذکر قیمت بازارهای تره‌بار شهرداری تهران بسنده کردند. او این بار خودش پیشگیری کرد و از بیان قیمت گوشت بازار آزاد خودداری کرد!

۲۹۲۹