خبرآنلاین

مقایسه مجیدی و نکونام توسط وریا

مقایسه مجیدی و نکونام توسط وریا

وریا غفوری در حاشیه کلاس امروز مربیگری، به صحبت درباره فرهاد مجیدی پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ چند روز پیش بود که وریا غفوری در مصاحبه جنجالی با ورزش سه، به صحبت درخصوص جواد نکونام و آینده او روی نیمکت استقلال پرداخت. کاپیتان سابق آبی ها اعتقاد داشت که بهتر است فرد دیگری هدایت این تیم را برعهده بگیرد که صحبت های او واکنش های زیادی را به دنبال داشت.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

اظهارات وریا با موافقین و مخالفین زیادی همراه بود. او امروز در کلاس مربیگری درجه A آسیا حضور یافت و در جمع خبرنگاران به صحبت درخصوص استقلال پرداخت که بخشی از مصاحبه او نیز قابل توجه بود.

غفوری که در لیگ بیست و یکم و زیر نظر مجیدی موفق شد جام قهرمانی لیگ برتر را بالای سر ببرد، در واکنش به سوالی درخصوص مقایسه جواد نکونام و فرهاد مجیدی به تمجید از سرمربی سابق خود پرداخت.

وریا گفت: من دوست ندارم امروز در مورد تفاوت ها صحبت کنم. برای من، فرهاد مجیدی یک شخصیت فوق العاده قابل احترام است. او کاری کرد کارستان. او رکورد زد، قهرمانی به دست آورد و سرش بالاست.

کاپیتان سابق آبی ها ادامه داد: کانه فقط من بلکه وظیفه تمامی اهالی فوتبال است که با احترام در مورد مجیدی صحبت شود. او در قلب هواداران استقلال جایگاه خودش را دارد.

غفوری در پایان گفت: من نمی خواهم مقایسه کنم، امیدوارم در انتها، مدیران و کسانی که امروز برای استقلال تصمیم گیرنده هستند، به نتایجی برسند که تیم بتواند رشد کند و ارتقا یابد و در انتها به جام برسد.

257 251