خبرآنلاین

اولین واکنش کمیته انضباطی به اظهارات جنجالی جاودانی

اولین واکنش کمیته انضباطی به اظهارات جنجالی جاودانی

رئیس کمیته انضباطی نظر خود را درخصوص صحبت های رضا جاودانی اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ شب گذشته ویدیوهایی از اظهارات جنجالی رضا جاودانی، عضو کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درخصوص فساد در باشگاه مس رفسنجان، به صورت گسترده ای در فضای مجازی منتشر شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

البته ادعاهای جاودانی تنها به باشگاه مس رفسنجان محدود نمی شد و همین مسئله باعث گردید تا اظهارات او در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی وایرال شود و حالا این موضوع با واکنش رئیس کمیته انضباطی همراه شده است.

ابوالفضل حسن زاده در این خصوص گفت:حفظ حرمت و آبروی افراد مورد تاکید همیشگی ما بوده است. از طرف دیگر، با عنایت به اصل برائت و اینکه تنها رکن قانونی رسیدگی به جرایم اشخاص حقیقی و حقوقی مرجع قضایی صالحه است، با توجه به صحبت های مطرح شده از سوی رضا جاودانی در مصاحبه با یک رسانه، این اظهارات صرفا دیدگاه شخصی وی بوده و هیچ گونه ارتباطی با جایگاه تشکیلاتی نامبرده نداشته، ندارد و نخواهد داشت.

وی افزود: ارکان قضایی فدراسیون طبق قوانین و آیین نامه های فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا از هرگونه مصاحبه، گفت و گو و .... ممنوع هستند. اگر هم اطلاعاتی وجود دارد، می بایست در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد و در این باره فدراسیون فوتبال هم کمافی السابق همکاری های کامل و تنگاتنگی با مراجع ذیربط خواهد داشت.

257 251