خبرآنلاین

تاریخ معارفه کیلیان امباپه در رئال مادرید مشخص شد

تاریخ معارفه کیلیان امباپه در رئال مادرید مشخص شد

رئال مادرید انتظار دارد مراسم معارفه امباپه بتواند حتی رکورد معارفه CR7 در سال 2009 را هم بشکند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رئال مادرید پس از کسب پانزدهمین قهرمانی خود در اروپا، انتقال کیلیان امباپه را رسماً اعلام کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به گزارش رلوو، کیلیان امباپه، ستاره 25 ساله فرانسوی با امضای قراردادی پنج ساله به صورت رایگان پس از انقضای قراردادش با پاری سن ژرمن در 30 ژوئن به رئال مادرید می‌پیوندد. با این حال، به دلیل ادامه داشتن قرارداد او با پی‌اس‌جی و حضور در اردوی تیم ملی فرانسه، مراسم معارفه رسمی او تاکنون انجام نشده است.

تاریخ معارفه امباپه مشخص شد

خبرنگار رلوو گزارش می‌دهد که باشگاه رئال مادرید تاریخ رسمی معرفی کیلیان امباپه به عنوان بازیکن جدید خود را تعیین کرده است. طبق برنامه‌ریزی انجام شده، مراسم معارفه امباپه ماه آینده، در تاریخ 16 جولای (26 تیرماه)، در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار خواهد شد. باشگاه رئال مادرید و مدیر برنامه‌های امباپه به توافق رسیده‌اند که این بازیکن فرانسوی پس از اتمام مسابقات قهرمانی جام ملت‌های اروپا، در تاریخ 26 تیرماه در برنابئو معرفی شود.

انتقال امباپه به رئال مادرید، پس از چندین سال کشمکش بین این باشگاه، پاری سن ژرمن و خود بازیکن، به عنوان یکی از جذاب‌ترین نقل و انتقالات تاریخ فوتبال شناخته می‌شود. بنابراین، انتظار می‌رود مراسم معارفه او که در روز سه‌شنبه 16 جولای برگزار می‌شود، از نظر تعداد تماشاچی از مراسم معارفه کریستیانو رونالدو در این باشگاه پیشی بگیرد.

در مراسم معارفه رونالدو در سال 2009 با حضور 85000 نفر در برنابئو انجام شد و هواداران مادرید رکورد حضور تماشاچی در مراسم معارفه بازیکن را که پیش از آن با 80000 تماشاگر در معارفه مارادونا در سال 1984 با پیراهن ناپولی در ورزشگاه سن پائولو ثبت شده بود، شکستند. هواداران لوس بلانکوس و مدیران این باشگاه از هم اکنون برای دیدن عناوین قهرمانی امباپه با پیراهن رئال مادرید روز شماری می‌کنند و رختکن نیز با خوشحالی از او استقبال خواهد کرد.

257 251