ورزش3

اختلاف بر سر خالدآبادی علنی می‌شود؛/ هوادار با استقلال وارد دعوای حقوقی شد!

اختلاف بر سر خالدآبادی علنی می‌شود؛/ هوادار با استقلال وارد دعوای حقوقی شد!

هوادار با استقلال وارد دعوای حقوقی شد!

بخش حقوقی باشگاه هوادار شکایت خود را بابت طلب پرحاشیه خود از باشگاه استقلال بابت مبلغ رضایت نامه محمدرضا خالدآبادی به زودی ثبت می کند.

به گزارش "ورزش سه"، پیش فصل گذشته و در نقل و انتقالات تابستانی بود که هواداری‌ها بابت صدور رضایت نامه محمدرضا خالدآبادی گلر جوان خودشان که همزمان از سوی سرخابی های پایتخت با پیشنهاد رسمی مواجه شده بود، دو فقره چک جمعا به ارزش ۹ میلیارد تومان دریافت کردند و با انتقال بازیکن خود که مورد توجه جدی و مشترک جواد نکونام و علی خطیر قرار داشت به باشگاه استقلال موافقت کردند.

اما صبر هواداری‌ها بالاخره بابت عدم ایفای تعهد مالی و پاس نشدن چک های برگشت خورده باشگاه استقلال به سر رسیده است و مراجعه پی در پی و گاه و بی گاه مدیران آبی ها نزد مالک باشگاه هوادار جهت گرفتن مهلت بیش تر به بهانه بی پولی نیز کارساز نبوده و با ادامه بدقولی های‌شان دیگر چاره کار نخواهد بود. حالا بنفش ها پس از ماه ها و با واگذاری مالکیت باشگاه استقلال به هلدینگ خلیج فارس رسما شکایت خود را نگارش کرده و در نخستین روزهای کاری به نهادهای مربوطه ارسال خواهند کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

یکی از مدیران باشگاه هوادار در این خصوص می‌گوید: حساب های باشگاه استقلال که با برگشت خوردن چک های کشیده شده شان مسدود شده و حالا کاملا مجموعه مذکور زیر نظر سازمان بورس اداره می‌شود، در شرایط معمول و مطابق حداقلی ترین قوانین بانکی کشورمان نیز نمی توانند و نباید به فعالیت های مالی خود در کمال تعجب و به آسانی ادامه دهند.