خبرورزشی

این اتفاق نشان می‌دهد نکونام در استقلال ماندنی است

این اتفاق نشان می‌دهد نکونام در استقلال ماندنی است

شایعات پیرامون نیمکت استقلال در حالی داغ شده است که جواد نکونام در تیم عملکرد فوق العاده ای داشت و ۶۷ امتیاز کسب کرد و با یک امتیاز اختلاف دوم شد.

جواد نکونام دو فصل دیگر با استقلال قرار دارد و فرشید سمیعی سرپرست مدیر عاملی باشگاه در برنامه فوتبال برتر و در مورد آینده نیمکت استقلال گفت: جواد نکونام دو فصل دیگر با استقلال قرارداد دارد و باید به این تعهد پایبند بماند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

اما یک اتفاق تازه در باشگاه استقلال نشان می دهد، جواد نکونام در جمع آبی پوشان ماندنی است و خبر جدایی او از استقلال به نوعی نادرست است. باشگاه استقلال به رای صادره از سوی کمیته انضباطی در مورد جریمه ۵ میلیارد تومانی جواد نکونام اعتراض زده است و خواستار بررسی پرونده در کمیته استیناف شده است. بدون شک اگر باشگاه استقلال نیت به قطع همکاری با جواد نکونام داشت نامه اعتراض به رای صادره از سوی کمیته انضباطی را به فدراسیون فوتبال نمی فرستاد.

باشگاه استقلال بلافاصله بعد از بازی با پیکان هم با جواد نکونام جلسه گذاشت و این ها نشان می دهد استقلال و جواد نکونام با هم ادامه می دهند.

بیشتر بخوانید: علی دایی: چه جالب! من از پرسپولیس پیشنهاد دارم؟/ این اتفاق می‌افتاد از جام شرافت حرف نمی‌زدند!/ اشتباهات داوری دربی رفت و برگشت را کارشناسی کنید