ورزش3

موسیالا: ایده‌های کمپانی مناسب فلسفه بایرن است

موسیالا: ایده‌های کمپانی مناسب فلسفه بایرن است

جمال موسیالا معتقد است ونسان کمپانی انتخابی مناسب برای سرمربی‌گری بایرن مونیخ است.

به گزارش "ورزش سه"، پس از انتخاب ونسان کمپانی به‌عنوان سرمربی بایرن مونیخ، افراد زیادی از این تصمیم انتقاد کردند و معتقد بودند باشگاه آلمانی ریسک بزرگی مرتکب شده است اما جمال موسیالا، ستاره جوان مونیخی‌ها، ادعای متفاوتی دارد.

کمپانی به همراه برنلی در چمپیونشیپ عملکرد خوبی داشت و موفق به صعود به لیگ برتر شد اما در فصل بعد نتوانست تیمش را در لیگ حفظ کند و دوباره به چمپیونشیپ برگشتند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

با این حال این اتفاق مانع تصمیم بایرنی‌ها نشد و آنها کمپانی را به‌عنوان جانشین توماس توخل معرفی کردند. هفته‌ها پس از این انتصاب، جمال موسیالا در مصاحبه‌ای از کمپانی حمایت کرد.

موسیالا: ایده‌های کمپانی مناسب فلسفه بایرن است

او گفت:«من مشتاقانه منتظر همکاری با ونسان کمپانی در فصل جدید هستم. چیزهای زیادی درباره او از لروی(سانه) شنیده‌ام، آنها هر دو در سیتی با هم بازی کرده‌اند. یکی دیگر از دوستانم در برنلی زیر نظر کمپانی بازی کرده است. او به من گفت که برنلی فوتبال بسیار خوب و هجومی‌ای بازی می‌کرد. درست است که برنلی سقوط کرد، اما کمپانی نمی‌خواست با فوتبال تخریبی یا دفاعی امتیاز بگیرد، او به فلسفه خودش پایبند بود. این برای یک مربی نادر است. من فکر می‌کنم ایده‌های او به خوبی با فلسفه بایرن می‌خواند. او مشتاق کسب عناوین قهرمانی با بایرن است.»