ورزش3

روبرتو مارتینز: رونالدو خستگی‌ناپذیر و باورنکردنی است

روبرتو مارتینز: رونالدو خستگی‌ناپذیر و باورنکردنی است

روبرتو مارتینز، سرمربی تیم ملی پرتغال، در نشست خبری پس از بازی مقابل ایرلند، از کریستیانو رونالدو تمجید کرد.

به گزارش "ورزش سه"، در آخرین دیدار دوستانه تیم ملی پرتغال پیش از مسابقات یورو ۲۰۲۴، آنها موفق شدند با درخشش کریستیانو رونالدو که موفق به زدن دو گل شد، با نتیجه ۳-۰ ایرلند را شکست دهند. روبرتو مارتینز پس از پایان بازی از عملکرد شاگردانش تمجید کرد.

روبرتو مارتینز: رونالدو خستگی‌ناپذیر و باورنکردنی است

تحلیل‌تان از بازی؟نمایش کاملی بود. تعادل دفاعی فوق‌العاده‌ای در دفاع داشتیم. در هافبک و حمله هم بازیکنان عالی کار کردند و نشان دادند آماده رقابت در یورو ۲۰۲۴ هستند.

تغییر تاکتیکی و بازی با سه دفاع؟ایده بازی با ۵ دفاع در مقابل فنلاند، چهار دفاع در برابر کرواسی و ۳ دفاع با ایرلند تنها آماده کردن ذهن بازیکنان برای هر نوع تغییر تاکتیکی است. از نظر فردی و تیمی بازی خوبی داشتیم و مطمئنم از جنبه تیمی تا بازی با جمهوری چک بهتر هم خواهیم شد.

پیامی برای هواداران که بار دیگر از شما حمایت کردند؟از لطف آنها متشکرم. از هتل تا استادیوم بدون خستگی از ما حمایت کردند. قول می‌دهم همه توان‌مان را برای شادی هواداران به کار خواهیم گرفت.

عملکرد رونالدو و زدن دو گل؟او نمایشی باورنکردنی به‌عنوان کاپیتان داشت. دو گل در سطح جهانی با تلاش و عملکرد عالی در ۹۰ دقیقه. او خستگی‌ناپذیر است.