فرادید

توکن همستر به بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین آمد؛ بازی جدی شد

توکن همستر به بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین آمد؛ بازی جدی شد

طبق آخرین دیتای صرافی معتبر KuCoin، توکن HMSTR به‌زودی در بازار پیش از عرضه آماده معامله می‌شود. آیا واقعا توکن همستر به صرافی کوکوین آمد؟

وقتی خبر لیست شدن نات کوین در بازار پیش از عرضه منتشر شد، کاربران بسیاری گیج و سردرگم مانده بودند و نمی‌دانستند اصلا بازار پیش از عرضه چیست و باید چه کرد. خوشبختانه نات کوین به کاربران آموخت که منظور از Pre-Market چیست و حالا می‌دانیم که قبل از عرضه رسمی یک توکن به بازار، به‌طور غیر رسمی معاملات آن روی یک صرافی باز می‌شود و ادامه ماجرا.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

توکن همستر به صرافی کوکوین آمد

خبر خوب برای کاربران سخت‌کوش همستر کامبت، لیست شدن توکن HMSTR در بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین است. در جدیدترین اخبار همستر کمبات با نحوه دریافت کد مورس و کارت‌های کامبوی روزانه آشنا شدیم و خبر از راه اندازی توکن همستر روی بلاک چین تون دادیم.

توکن همستر به بازار پیش از عرضه صرافی کوکوین آمد؛ بازی جدی شد

حالا طبق دیتای صرافی معتبر کوکوین، توکن همستر از فردا به بازار پیش از عرضه می‌آید تا به‌صورت آزمایشی معاملات آن انجام شود. کاربران می‌توانند به‌محض نشستن این ایردراپ در بازار Pre-Market نسبت به ثبت سفارش به‌صورت محدود اقدام کنند. این گام مثبت می‌تواند منجر به کشف قیمت و آمادگی سایر صرافی‌ها برای لیست کردن همستر کمبات شود. نظر شما در این خصوص چیست؟

منبع: خبرآنلاین