خبرآنلاین

تاثیر مناظره‌ها و یورو ۲۰۲۴ بر پخش سریال‌ها

تاثیر مناظره‌ها و یورو ۲۰۲۴ بر پخش سریال‌ها

همزمان با آغاز ویژه‌برنامه‌های نامزدها انتخاباتی و همچنین برگزاری مناظره‌ها، برخی برنامه‌ها و سریال‌های روتین تلویزیون با تغییر در پخش مواجه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، با توجه به جدول پخش برنامه‌های تبلیغاتی نامزدهای چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری از تایخ ۲۱ خرداد تا ششم تیرماه برخی برنامه‌ها و سریال های روتین تلویزیون متوقف می‌شوند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

براساس این گزارش پخش سریال «رخنه» که به قسمت ۲۴ام رسیده‌ است، پیش از شروع مناظره‌ها در ۱۸ خرداد ماه به پایان می‌رسد و سریال «فراری» قرار است به عنوان سریال جایگزین «رخنه» به آنتن برسد که پخش آن به دلیل همزمانی با پخش چهار ساعته مناظره‌ها از شبکه یک در روزهای پیش رو عملا در ساعت ۲۲ منتفی خواهد بود.

سریال «پشت پرده» نیز که این شب‌ها از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود، پخش آن همچنان ادامه دارد.

هفدهمین دوره مسابقات یورو ۲۰۲۴ نیز از روز پنجشنبه، بیست‌وپنجم خرداد با حضور ۲۴ تیم آغاز خواهد شد و به مدت یک ماه به طول خواهد انجامید. پخش این دیدارها نیز از شبکه سه و ورزش سیما خواهد بود.

در حال حاضر سریال «دربندون» که پخش آن در شبکه سه سیما به تازگی آغاز شده، ادامه دارد و به نظر می‌رسد با آغاز فوتبال‌های یورو ۲۰۲۴ پخش این سریال نیز با جابه‌جایی و وقفه روبرو شود.

۲۴۵۲۴۵