ورزش3

آنتوان هیچ بندی به پای ندارد / گریزمان در قرارداد نوشتن زرنگی کرد!

آنتوان هیچ بندی به پای ندارد / گریزمان در قرارداد نوشتن زرنگی کرد!

گریزمان در قرارداد نوشتن زرنگی کرد!

آنتوان گریزمان، ستاره اتلتیکو مادرید، در آستانه تصمیم گیری درباره آینده خود قرار دارد و باشگاه‌های لیگ برتر و ام‌ال‌اس خواهان به خدمت گرفتن او هستند.

به گزارش "ورزش سه"، ملی پوش فرانسوی پس از یک فصل درخشان با روخی بلانکو که در 48 بازی 24 گل به ثمر رساند و 8 پاس گل داد، با توجه به بند آزادسازی نسبتا کم هزینه 15 میلیون یورویی (13 میلیون پوند / 16 میلیون دلار) در قراردادش، مشتریان زیادی دارد. قرارداد گریزمان با اتلتیکو تا ژوئن 2026 اعتبار دارد. با این حال، با توجه به علاقه به قهرمان جام جهانی 2018، باشگاه مادریدی در حال حاضر تمدید قرارداد او برای ماندن در این باشگاه را در نظر دارد.گریزمان در اردوی اخیر تیم ملی فرانسه با وجود علاقه تیم‌های لیگ برتر و ام‌ال‌اس، تمایل خود را برای ماندن در اتلتیکو ابراز کرد.او گفت: "می‌خواهم در اتلتیکو بمانم. من تلاش زیادی کردم تا برگردم و پذیرفته شوم. در اتلتیکو حالم خوب است، برای من مایه افتخار است و می‌خواهم این آخرین باشگاهم در اروپا باشد."

آنتوان هیچ بندی به پای ندارد / گریزمان در قرارداد نوشتن زرنگی کرد!

یکی از قابل توجه‌ترین دستاوردهای گریزمان در این فصل، تبدیل شدن به برترین گلزن تاریخ اتلتیکو مادرید بود. او در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا مقابل رقیب دیرینه رئال مادرید، صد و هفتاد و چهارمین گل خود را برای این باشگاه به ثمر رساند. این نقطه عطف به او اجازه داد تا از اسطوره باشگاه، لوئیس آراگونس، پیشی بگیرد، دستاوردی که گریزمان با افتخار و احترام زیادی به آن نگاه می‌کند.

جاذبه لیگ برتر انگلیس به همراه توانایی مالی باشگاه‌های آن، پیشنهادی وسوسه انگیز است. علاوه بر این، جایگاه رو به رشد ام‌ال‌اس می‌تواند چالش جدید و هیجان انگیزی را به او ارائه دهد که رد کردن آن برای گریزمان دشوار خواهد بود.با وجود این، او در حال حاضر روی وظایف خود با تیم ملی فرانسه و تعهدات فعلی خود در پایتخت اسپانیا تمرکز دارد. با این حال، درخشش او در یورو 2024 باعث افزایش سهام او خواهد شد که می‌تواند منجر به علاقه بیشتر باشگاه‌ها به او شود. تابستانی جالب در انتظار این بازیکن فرانسوی است!