خبرآنلاین

قیمت دام زنده امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد/ قیمت‌های جدید در بازار را ببینید

قیمت دام زنده امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد/ قیمت‌های جدید در بازار را ببینید

قیمت دام زنده امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت‌ها نسبت به چند روز گذشته ثابت بوده و هیچ تغییری در بازار دام زنده مشاهده نمی‌شود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: قیمت دام زنده امروز ۱۸ خرداد ۱۴۰۳ اعلام شد. بر اساس داده‌های منتشرشده در پایگاه خبری صنعت مرغداری و دامپروری، قیمت گوسفند زنده در استان تهران از ۳۱۰ هزار تومان شروع می‌شود وتا ۳۳۰ هزار تومان ادامه دارد.

گوسفند زنده در استان اصفهان از ۲۸۰ هزار تومان تا ۳۱۰ هزار تومان در بازار توزیع می‌شود. در استان خراسان رضوی قیمت گوسفند زنده حداقل ۳۲۵ هزار تومان و حداکثر ۳۳۰ هزار تومان است.

فارس‌نشینان نیز با قیمت ۲۸۰ هزار تومان تا ۳۰۰ هزار تومان گوسفند زنده را خریداری می‌کنند. در استان همدان گوسفند زنده با قیمت ۲۸۰ هزار تومان تا ۳۱۰ هزار تومان در بازار توزیع می‌شود. در استان قم نیز قیمت گوسفند از ۳۰۰ هزار تومان تا ۳۰۵ هزار تومان متغیر است.

گوسفند زنده در استان مرکزی نیز از قیمت ۳۰۰ هزار تومان تا ۳۱۵ هزار تومان به فروش می‌رسد. کمترین قیمت در این بازار متعلق به چهارمحال و بختیاری است که از ۲۶۰ هزار تومان تا ۲۷۰ هزار تومان نوسان دارد.

قیمت گوساله زنده در استان‌های مختلف کشور

در استان تهران گوساله زنده با قیمت ۱۹۰ هزار تومان تا ۲۱۰ هزار تومان به فروش می‌رسد. گوساله زنده در استان اصفهان حداقل ۱۸۵ هزار تومان و حداکثر ۲۰۵ هزار تومان در بازار توزیع می‌شود.

در استان خراسان رضوی قیمت گوساله زنده از ۱۹۰ هزار تومان تا ۱۹۵ هزار تومان در بازار توزیع می‌شود. در استان فارس نیز از ۱۹۰ هزار تومان شروع وتا ۲۰۰ هزار تومان متغیر است.

در استان همدان نیز گوساله زنده از قیمت ۱۹۰ هزار تومان تا ۲۰۵ هزار تومان در اختیار مصرف کننده قرار می‌گیرد. در استان قم هم قیمت گوساله زنده از ۱۸۵ هزار تومان تا ۲۰۴ هزار تومان متغیر است.

در استان مرکزی نیز قیمت‌ها از ۱۹۰ هزار تومان شروع می‌شود و تا ۲۱۵ هزار تومان متغیر است. کمترین قیمت گوساله مربوط به استان چهارمحال و بختیاری است که از قیمت ۱۹۰ هزار تومان تا ۲۰۰ هزار تومان در بازار به فروش می‌رسد.

۲۲۳۲۲۵