خبرآنلاین

دستگیری ۱۲ جیب‌بر در BRT

دستگیری ۱۲ جیب‌بر در BRT

سردار علی، ولی پور گودرزی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره جیب‌بری و سرقت تلفن‌های همراه شهروندان که بیشتر در اتوبوس‌های بی‌آرتی شهر تهران رخ می‌داد کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی بلافاصله وارد عمل شدند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به گزارش خبرآنلاین ،رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری ۱۲ جیب‌بر در تهران خبر داد.

ایلنا در خبری نوشت: این مقام ارشد انتظامی عنوان کرد: کارآگاهان در نخستین گام با با اقدامات اطلاعاتی و شبانه‌روزی هویت ۱۲ متهم زن و مرد را در این زمینه شناسایی و پی بردند که آن‌ها باند تشکیل داده اند.

وی افزود: تحقیقات در این خصوص ادامه داشت تا اینکه کارآگاهان با شناسایی هویت و چهره سارقان آن‌ها را در یک عملیات پلیسی در حال پرس زنی در محدوده خیابان‌های شرق تهران دستگیر کردند.

رئیس پلیس آگاهی تهران ادامه داد: متهمان که در مواجه با مدارک و مستندات پلیس چاره‌ای جز اعتراف نداشتند، به جرم خود مبنی بر ۱۰۰ فقره جیب‌بری در اتوبوس‌های بی‌آرتی و مراکز پر ازدحام اعتراف کردند.

سردار ولی‌پور گودرزی با بیان اینکه متهمان دستگیر شده به چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه در اتوبوس‌های بی‌آرتی اعتراف کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه مشترک متهمان تعداد رم، فلش، انواع گوشی کشف شد و ۷۰ مال باخته در مواجه حضوری آن‌ها را شناسایی کردند.

سردار گودرزی عنوان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهمان برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره ۱۷ پلیس آگاهی قرار گرفت.

۴۷۲۱۷