خبرآنلاین

اظهارات جدید سردار قاآنی درباره جبهه مقاومت

اظهارات جدید سردار قاآنی درباره جبهه مقاومت

سردار قاآنی ​فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هر کدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سردار سرتیپ پاسدار اسماعیل قاآنی در دیدار با خانواده سردار وجیه‌الله مرادی از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در بابلسر با بیان اینکه نیروی مقاومت اکنون در سطح منطقه صاحب تصمیم و تشخیص است، اظهار داشت: امروز مقاومت در سراسر منطقه هر کدام ساختار مستقل و مناسب خود را دارند و مرحله به مرحله رشد کرده‌اند و امروز تمام ارکان جبهه مقاومت در مسیر حق علیه باطل هستند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

بنابر روایت جماران، وی به نقش سردار وجیه الله مرادی از پیشکسوتان فقید دفاع مقدس در پرورش نیروهای مقاومت اشاره کرد و افزود: سردار مرادی جزو انسان‌های ارزشمند، خدمتگزار و بی‌نام و نشان بود و حدود ۳۵ سال پیش مسئولیت سنگینی را در جبهه‌های جنگ داشت، منتهی خیلی از افراد حتی خانواده‌اش هم نمی‌دانند که ایشان یک مسئول مؤثر در جنگ بوده است.

فرمانده نیروی قدس سپاه با اشاره اینکه سردار مرادی در دوره دفاع از حرم جزو جلودارها بود، تصریح کرد: سردار مرادی جزو جایگاه‌هایی بود که در پرورش نیروهای مقاومت نقش مؤثری داشت.

به نوشته تسنیم، فرمانده جبهه مقاومت، همرزم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، از فرماندهان دوران دفاع مقدس و نیروی قدس سپاه پاسداران، جانشین یگان نیروهای مخصوص امام علی (ع)، از فرماندهان عالی‌رتبه مبارزه با تروریست و فرمانده دژبان کل سپاه پاسداران از سوابق سردار مرادی است.

۲۷۲۱۹