خبرآنلاین

اولین واکنش رونالدو پس از تاریخ سازی در عربستان

اولین واکنش رونالدو پس از تاریخ سازی در عربستان

فوق ستاره پرتغالی تیم النصر عربستان گفت: بسیار احساس غرور می‌کنم که رکورد لیگ عربستان را شکستم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریستیانو رونالدو پس از رکوردشکنی در لیگ فوتبال عربستان و به ثمر رساندن ۳۵ گل، در گفت‌وگو با سایت لیگ عربستان گفت: این خیلی معنی دارد. این احتمالاً یکی از بهترین فصل‌هایی است که در دوران حرفه‌ای‌ام از نظر گلزنی و پاس گل داشته‌ام.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: صادقانه بگویم، این کار بسیار مهم است. باید صادق باشم و بگویم این چیزی نیست که در ابتدای فصل به دنبالش بودم، اما با گذشت زمان متوجه شدم که ممکن است. بنابراین، من این فرصت را دارم که از هم تیمی‌هایم تشکر کنم، زیرا بدون تیم، هیچ چیز به صورت انفرادی ممکن نمی‌شد. من بسیار احساس غرور می‌کنم که رکورد لیگ عربستان را شکستم. این برای من عالی است. احساس خوشحالی می کنم و این انگیزه من برای فوتبال بازی کردن، هر بار تمرین کردن و ادامه دادن آن است.

فوق ستاره ۳۹ ساله تیم النصر عنوان کرد: اهداف هر فصل یکسان است و آن هم این است که بهترین کار خود را انجام دهید و عناوین را کسب کنید. در صورت امکان، جمع آوری جام های فردی هم جزو آن است اما هدف من این است که همیشه به یک شکل باشم یعنی همان کریستیانو باشم که شما می‌شناسید. می‌خواهم در فصل جدید هم تمام تلاشم را انجام دهم تا با النصر و همچنین تیم ملی پرتغال به اهداف برسم. حفظ سطحی که دارم، چیزی است که به دنبالش هستم.

257 251