خبرآنلاین

واژگونی خودرو دنا حادثه ساز شد

واژگونی خودرو دنا حادثه ساز شد

یک دستگاه خودرو سواری دنا در جاده دامغان به فولادمحله واژگون شد.

به گزارش خبرآنلاین، معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان سمنان از واژگونی یک دستگاه خودرو سواری دنا در جاده دامغان به فولادمحله و برجا ماندن ۴ مصدوم خبر داد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

علیرضا باغبان شامگاه گذشته از واژگونی سواری دنا در کیلومتر ۴۰ جاده دامغان به فولادمحله خبر داد و اظهار کرد: در پی اعلام حادثه مبنی بر واژگونی سواری دنا بلافاصله یک تیم امداد و نجات از پایگاه بین شهری چشمه علی به محل حادثه اعزام شد. معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان سمنان گفت: در این حادثه ۴ نفر مصدوم شدند که پس از رهاسازی و اقدامات اولیه سه مصدوم توسط هلال احمر و یک مصدوم توسط اورژانس به مرکز درمانی منتقل شدند.

وی با اشاره به تعدد پایگاه های امداد جاده ای در استان اضافه کرد: تقریبا در همه محورهای اصلی و پرتردد استان پایگاه های امداد جاده‌ای هلال احمر استقرار دارند.

استان سمنان دارای بالاترین نرخ واژگونی در کشور است و واژگونی عامل حدود ۷۰ درصد تصادفات رانندگی در جاده‌ای این استان پهناور را تشکیل می‌دهد.

کارشناسان پلیس راه معتقدند،خستگی رانندگان به دلیل طولانی و کویری بودن محورهای ارتباطی استان و یکنواختی محورها از جمله اصلی‌ترین دلایل فراوانی بالای واژگونی‌ها در محورهای پرتردد ششمین استان پهناور کشور است.

۲۳۳۲۳۶