خبرآنلاین

تصاویری از تابوت ابراهیم رئیسی و سرتیم حفاظت در مسیر حرم امام ‌رضا(ع) /مراسم تشییع آغاز شد

تصاویری از تابوت ابراهیم رئیسی و سرتیم حفاظت در مسیر حرم امام ‌رضا(ع) /مراسم تشییع آغاز شد

مراسم تشییع شهید سید ابراهیم رییسی در میان سیلی از جمعیت به سمت حرم مطهر رضوی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، پس از ورود پیکر مطهر شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رئیسی به فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد و استقبال رسمی توسط مسؤولان استان و خادمان بارگاه منور علی ابن موسی الرضا علیه السلام، پیکر مطهر شهید جمهور در میان اشک حسرت سیل جمعیت مردم وارد میدان ۱۵ خرداد مشهد شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

بنابر گزارش مهر، قشرهای مختلف مردم مشهد از پیر و جوان، زن و مرد از نسل اول انقلاب تا همین نسل چهارمی‌ها همه آمده اند تا در آخرین استقبال از همشهری خستگی‌ناپذیرشان روزی به یاد ماندنی را در خیابان امام رضا علیه السلام رقم بزنند.

علاوه بر مشهدی‌ها قشرهای مختلف مردم از شهرهای مختلف استان خراسان رضوی و جای جای میهن اسلامی خود را به مشهد مقدس رسانده‌اند تا با ثبت استقبالی باشکوه قدرشناسی خود را از شهید عرصه خدمت به نمایش بگذارند.

پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم از دقایقی قبل تشییع سید محرومان شهید آیت الله سید ابراهیم رئیسی در میان سیلی از جمعیت به سمت حرم مطهر رضوی آغاز شد.

تصاویری از تابوت ابراهیم رئیسی و سرتیم حفاظت در مسیر حرم امام ‌رضا(ع) /مراسم تشییع آغاز شد تصاویری از تابوت ابراهیم رئیسی و سرتیم حفاظت در مسیر حرم امام ‌رضا(ع) /مراسم تشییع آغاز شد

27215