خبرآنلاین

تهرانی‌ها! از این خیابان‌ها فردا به هیچ‌وجه تردد نکنید!

تهرانی‌ها! از این خیابان‌ها فردا به هیچ‌وجه تردد نکنید!

تمهیدات ترافیکی جشن میلاد امام رضا (ع) در پایتخت اعلام شد.

به گزارش خبرآنلاین، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ تمهیدات ترافیکی ویژه برگزاری جشن میلاد امام رضا (ع) در میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفتم تیر در روز جمعه هفته جاری را اعلام کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

ایرنا در خبری نوشت: سرهنگ سیدابوالفضل موسوی پور عصر پنجشنبه اظهار کرد: همزمان با دهه کرامت و به مناسبت فرا رسیدن میلاد پر برکت حضرت امام رضا(ع) در روز جمعه ۲۸ اردیبهشت ماه جاری، تیم‌های پلیس راهور در معابر اعلام شده مستقر می‌شوند.

وی افزود: تمهیدات ترافیکی به منظور تسهیل تردد وسایل نقلیه اجرا می‌شود و عوامل پلیس راهور از ساعت ۱۴ در محل‌های استقراری خود در محدوده خیابان کریم خان حدفاصل میدان ولیعصر (عج) تا میدان هفت تیر و معابر پیرامونی و منتهی به آن حضور دارند.

رییس پلیس تهران بزرگ درباره این محدودیت های ترافیکی ادامه داد: این تمهیدات ترافیکی در محدوده اول از شمال در میدان هفت تیر و خیابان مطهری و از جنوب در خیابان طالقانی (از شرق خیابان مفتح و از غرب خیابان فلسطین) اعمال می‌شود.

وی اضافه کرد: همچنین محدودیت‌های ترافیکی در محدوده دوم از شمال خیابان مطهری (از جنوب خیابان انقلاب، از شرق خیابان شریعتی و از غرب خیابان حجاب) توسط مأموران پلیس راهور اعمال خواهد شد.

سرهنگ موسوی پور درباره محل استقرار و توقف اتوبوس‌ها در مسیر برگزاری اجتماع امام رضایی ها (ع) گفت: اتوبوس‌ها در خیابان طالقانی از میدان فلسطین به سمت غرب، از خیابان طالقانی از تقاطع خیابان ولیعصر (عج) به سمت شرق، از خیابان حافظ از خیابان کریمخان به سمت جنوب، خیابان قائم مقام فراهانی، خیابان میرزای شیرازی و نیز خیابان سپهبد قرنی مستقر می‌شوند تا نسبت به جابجایی مردم اقدام کنند.

وی همچنین از رانندگان خواست قبل از اجرای این مراسم در محدوده‌های خیابان کریمخان از هفت تیر تا ولیعصر (عج) و میدان ولیعصر (عج) و بلوار کشاورز از تقاطع خیابان فلسطین به سمت شرق اقدام به پارک و توقف خودرو نکنند.

این سومین سالی است که جشن بزرگ امام رضایی ها در تهران در مسیر از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر به مسافت ۲ کیلومتر است برگزار می‌شود. در این جشن ۱۲ هزار خادم در قالب ۴۰۰ موکب قرار است به شرکت کنندگان خدمات ارایه دهند، تمامی اقلام این جشن از سوی خیرین و کمک‌های مردمی تامین شده است.

شرکت مترو و اتوبوسرانی نیز تا ساعات پایانی جمعه شب به تهرانی‌ها خدمات ارایه می‌دهند. مسیر این جشن در راستای کنترل ترافیک صورت گرفته است، در ضلع جنوبی خیابان کریمخان نیز شهربازی در نظر گرفته شده و ویژه برنامه‌های فرهنگی و هنری نیز برنامه ریزی شده است.

قرار است در ضلع جنوبی خیابان کریمخان نیز مواکب راه اندازی و مستقر شوند تا حجم تردد مردم به نوعی تقسیم و مدیریت شود. جشن بزرگ امام رضایی ها روز جمعه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ از میدان هفت تیر تا میدان ولیعصر (عج) برگزار می‌شود.

۴۷۲۳۶