خبرآنلاین

کف قیمتی دلار شکست؟/ آخرین قیمت‌ها در بازار ارز را ببینید

کف قیمتی دلار شکست؟/ آخرین قیمت‌ها در بازار ارز را ببینید

قیمت دلار امروز با نوسان محدود ۱۰۰ تومانی با همان قیمت روز گذشته بازگشایی شد. روند عرضه و تقاضا در بازار ارز متعادل است و معامله‌گران، حضور بازارساز را پررنگ می‌دانند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، قیمت دلار امروز تحرکات محدودی داشت و با نوسان ۱۰۰ تا ۱۵۰ تومانی در کانال چهارم کریدور ششم معامله شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
کف قیمتی دلار شکست؟/ آخرین قیمت‌ها در بازار ارز را ببینید

قیمت دلار در کف حمایت ماند

تجارت‌نیوز در گزارشی نوشت: معامله‌گران، روند فعلی و درجا زدن قیمت دلار در محدوده‌ای مشخص را اصلاح قیمت و حاصل تلاش سیاست‌گذار می‌دانند که قصد دارد دلار را در ماه‌های ابتدایی سال در محدوده‌های فعلی ببندد.

اکنون دلار با همان قیمت روز یک‌شنبه در حال معامله است و فعلا سیگنالی توجه معامله‌گران را به خود جلب نکرده است. تحلیلگران فنی سقف بعدی قیمت دلار را کریدور بالاتر می‌دانند.

حواله و اسکناس دلار گران شد

قیمت درهم امروز با افت ۵۰ تومانی بازگشایی شد و در لحظه نگارش این گزارش با قیمت ۱۷ هزار و ۵۰۰ تومان معامله می‌شود. تتر با رشد ۲۵۰ تومانی همپای دلار رش محدودی داشت و به کانال ۶۵ هزار تومانی برگشت و با رقم ۶۵ هزار و ۱۵۰ تومانی معامله شد.

قیمت پوند انگلیس در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۸۰ هزار و ۴۱۰ تومان در حال معامله است و نسبت به روز یکشنبه تغییر قیمتی نداشت. امروز یورو کاهش ۲۰۰ تومانی داشت و روی رقم ۶۹ هزار و ۱۴۰ تومانی ایستاده است.

گفتنی است اسکناس و حواله دلار روز گذشته بعد از بیش از دو هفته ۱۵۰ تومان افزایش پیدا کرد و امروز نیز با ۱۰ تومان افزایش به‌ترتیب با رقم‌های ۴۳ هزار و ۷۲۵ تومان و ۴۰ هزار و ۸۰۵ تومان عرضه شد.

۲۲۳۲۲۵