ورزش3

رونالدو و تکذیب تصویر جنجالی در اینستاگرام!

رونالدو و تکذیب تصویر جنجالی در اینستاگرام!

انتشار چند تصویر متفاوت از کریستیانو رونالدو در ساعات اخیر توجهات را به سمت این فوق ستاره پرتغالی جلب کرد.

به گزارش ورزش سه، النصر خود را برای دیدار با الفیحا در هفته بیست و هشتم مسابقات لیگ حرفه‌ای عربستان آماده می‌کند، اما این مسابقه در شرایطی برگزار خواهد شد که کریستیانو رونالدو پس از اخراج در دیدار با الهلال در سوپرجام عربستان با محرومیت مواجه شده و این دیدار را از دست بدهد.

در این شرایط تعدادی از فعالان شبکه‌های اجتماعی، تصاویری را از رونالدو منتشر کردند که در آن به نظر می‌رسید این بازیکن با ریش بلند در تمرین حاضر شده است؛ ظاهری پیش از این هیچوقت با آن دیده نشده و برایش عادی نیست.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
رونالدو و تکذیب تصویر جنجالی در اینستاگرام!

با این حال ساعاتی بعد کریستیانو رونالدو با ایجاد یک کانال اینستاگرام، یک تصویر از خود منتشر کرد تا مشخص شود عکس‌هایی که از او منتشر شده، واقعی نیست.

موضوع ریش گذاشتن کریستیانو رونالدو سال‌ها قبل هم توجهات را به خود جلب کرده بود. در آن زمان برخی فکر می‌کردند رونالدو نمی‌تواند مانند سایر مردان موهای صورتش را رشد دهد، اما فوق ستاره پرتغالی بعدها نشان داد که علاقه‌ای به ربش ندارد.

رونالدو و تکذیب تصویر جنجالی در اینستاگرام!

رونالدو پیش از این به دلیل شرط بندی با ریکاردو کوارشما، هم‌تیمی‌اش در تیم ملی پرتغال، در جام جهانی 2018 روسیه، بخشی از ریش خود را بلند کرده بود.

رونالدو در آن زمان در مورد ریش خود گفت: ما در استخر بودیم و من ریش خود را می‌تراشیدم و به او گفتم که اگر به اسپانیا گل بزنم، تا پایان جام ریشم را نمی‌تراشم. البته ریش برای من خوش شانسی به همراه داشت و به اسپانیا و مراکش هم گل زدم، بنابراین آن را حفظ خواهم کرد.

این اولین و تنها بار بود که تصویر کریستیانو رونالدو با ریش ثبت شد و پس از آن او دیگر هیچوقت با چنین استایلی دیده نشد.

رونالدو و تکذیب تصویر جنجالی در اینستاگرام!