خبرآنلاین

ساپینتو، مهری یک قدم تا قهرمانی

ساپینتو، مهری یک قدم تا قهرمانی

آپوئل موفق شد در یک مسابقه سخت خارج از خانه به پیروزی برسد.

در دور هفتم از مرحله قهرمانی رقابت‌های لیگ برتر قبرس، تیم فوتبال آپوئل در یک مسابقه سخت خارج از خانه توانست با نتیجه دو بر صفر از سد تیم پافوس عبور کرده و صدر جدول رده‌بندی را حفظ کند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به نقل از ورزش سه در این دیدار و در دقیقه 56 مسابقه، برخوردی در محوطه جریمه میزبان رخ داد و عصام چبکه مدافع مراکشی آپوئل سرنگون شد که داور مسابقه پس از بازبینی صحنه توسط اتاق VAR، دستور به یک خطای پنالتی به سود آپوئل داد.

گیورگی کویلیتایا مهاجم ملی پوش گرجستانی که در این فصل هفت گل برای آپوئل به ثمر رسانده بود، پشت این ضربه ایستاد و آن را وارد دروازه پافوس کرد تا شاگردان ساپینتو به گل نخست بازی دست پیدا کنند.

در دقیقه 67 مسابقه بود که آپوئل اختلاف را افزایش داد. ابتدا و در صحنه‌ای جنجالی، مهاجم پافوس در محوطه جریمه آپوئل سرنگون شد و روی دفع همان توپ بود که مارکینیوس روی یک ضدحمله انفرادی وارد محوطه جریمه شد و ضربه این بازیکن وارد دروازه حریف شد.

در پایان آپوئل موفق شد سه امتیاز سخت خارج از خانه را مقابل تیم پافوس کسب کرده و شمار امتیازات خود را به عدد 69 برساند. لارناکا با 66 امتیاز نزدیک‌ترین تعقیب کننده آپوئل است و آنها امشب مقابل قهرمان فصل قبل یعنی آریس لیماسول مسابقه حساسی در پیش دارند و توقف لارناکا می‌تواند خبر خوبی برای ساپینتو در فاصله سه هفته تا پایان فصل باشد.

در این مسابقه، سعید مهری، بازیکن ایرانی آپوئل، 90 دقیقه روی نیمکت بود و فرصت حضور در میدان را به دست نیاورد.

257 251