خبرآنلاین

همین مانده رجائیان اخلاق حرفه‌ای را به نکونام یاد دهد!

همین مانده رجائیان اخلاق حرفه‌ای را به نکونام یاد دهد!

مربی تیم فوتبال استقلال از مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک خواست که درباره این تیم و سرمربی آبی‌پوشان اظهارنظری انجام ندهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمیدرضا رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسینم در واکنش به اظهارات رجائیان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک که به اتفاقات بازی استقلال با آلومینیوم اشاره کرده بود، گفت: با حرف زدن درباره نیمکت استقلال می‌خواهند خودشان را در این فوتبال گُنده کنند و تیتر رسانه‌ها شوند. آقای رجائیان! همین مانده شما بخواهید اخلاق حرفه‌ای را به جواد نکونام یاد بدهید. اول به سابقه خودتان یک نگاه بیاندازید، سپس به سابقه نکونام و کادر فنی استقلال. خنده‌تان نمی‌گیرد یکسری حرف‌ها را می‌زنید؟ یک بازی انجام شده و تمام شده و رفته است، این همه ادا، اصول و داستان‌سرایی ندارد. حداقل اخلاق حرفه‌ای را رعایت کنید.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: رجائیان گفته است نکونام می‌تواند چنین رفتارهایی را در بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا کند؟ ما تا کنون دو بار به لیگ قهرمانان رفته‌ و یک بار در جمع چهار تیم برتر قرار گرفتیم. خوب می‌دانیم چطور رفتار کنیم. حتی یک کارت زرد هم در آسیا نگرفتیم. ان‌شاءالله قسمت شما هم شود و لیگ قهرمانان را ببینید و بفهمید هر جایی حرف نزنید و هر چیزی نگویید. آدم از بعضی حرف‌ها خنده‌اش می‌گیرد. قصد نداشتم جواب‌تان را بدهم، ولی اگر در این فوتبال جواب ندهید فکر می‌کنند زبان ندارید. صحبت‌های ایشان توهین به کادر فنی استقلال بود.

مربی تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: همین مانده است شما برای نیمکت استقلال نسخه بپیچید. درست است که امسال همه اجازه دارند به ما بتازند و کسی هم دفاع نمی‌کند، ولی ما برای دفاع از حق و حقوق استقلال سکوت نمی‌کنیم، حالا می‌خواهد به شما بر بخورد یا نخورد. برای ما مهم نیست شما چه فکر می‌کنید یا چه می‌گویید، برای ما مهم هواداران، استقلال و گرفتن حق آنهاست. به خاطر همین سکوت نمی‌کنیم که سر استقلال را بِبُرند. نیاز باشد داد هم می‌زنیم و به کسی مربوط نیست. این فوتبال قانون دارد و کسی خلاف قانون رفتار کرد با او برخورد می‌شود. هنوز یادمان نرفته چطور خود شما بعد از یک بازی به خاطر اعتراض به داور به زمین رفتید و فریاد زدید که استعفا می‌دهید. برای ما بد است و برای شما خوب؟ نکند توقع دارید کنار زمین بنشینم و منتظر اجازه شما باشیم؟ در ضمن شما هم به خاطر دوستی با کسی مصاحبه نکنید!

258 258