خبرآنلاین

درخواست فرمانده ارشد ارتش برای حضور در راهپیمایی روز قدس

درخواست فرمانده ارشد ارتش برای حضور در راهپیمایی روز قدس

امیر صباحی فرد گفت: حملات گسترده رژیم صهیونیستی ظرف ماه های اخیر به مناطق فلسطینی در کرانه باختری و نوار غزه و به مناطق مسکونی فلسطینیان و عدم اجازه انتقال غذا و دارو، مصداق بارز نسل کشی، حقارت و اوج پست بودن این رژیم غاصب است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از ارتش، امیرسرتیپ علیرضا صباحی فرد در جمع کارکنان ستاد نیروی پدافند هوایی ارتش اظهار کرد: روز قدس به عنوان نماد اتحاد مسلمانان و حمایت از مردم مظلوم فلسطین و معیار مبارزه با تروریسم و صهیونیسم جهانی است و مسلمانان در سراسر جهان در این روز به دفاع از حقوق برادران و خواهران خود در فلسطین و لبنان برمی‌خیزند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: روز قدس، از یادگاران ارزشمند امام خمینی(ره) به عنوان روز ایستادگی در برابر رژیم منحوس و جنایتکار صهیونیستی در صفحات تاریخ به یادگار می ماند و تا ابد جنایات این رژیم کودک کش در اذهان عموم خواهد ماند.

امیر سرتیپ صباحی فرد تصریح کرد: حملات گسترده رژیم صهیونیستی ظرف ماه های اخیر به مناطق فلسطینی در کرانه باختری و نوار غزه و به مناطق مسکونی فلسطینیان و عدم اجازه انتقال غذا و دارو، مصداق بارز نسل کشی، حقارت و اوج پست بودن این رژیم غاصب است.

وی تاکید کرد: وظیفه شرعی و قانونی ما ایجاب می کند که با حضور همه جانبه در راهپیمایی روز قدس ضمن ادای دِین خود به اسلام عزیز، وظیفه خود را در قبال همراهی و هم دردی با تمامی ملل مسلمان و غیر مسلمان آزاده در بند دنیا خاصه ملت مظلوم فلسطین اعلام داریم و به جهانیان ثابت کنیم که ملت مبارز ایران از مطالبه آرمان‌های به حقش هیچ‌گاه عقب نشینی نخواهد کرد.

۲۷۲۱۸