خبرآنلاین

توصیه رهبر انقلاب به مردم: در اولین ساعات ممکن رأی خود را در صندوق‌ها بیندازند/ به تعداد لازم برای هر حوزه رأی بدهید، به کمتر رأی ندهید

توصیه رهبر انقلاب به مردم: در اولین ساعات ممکن رأی خود را در صندوق‌ها بیندازند/ به تعداد لازم برای هر حوزه رأی بدهید، به کمتر رأی ندهید

رهبر انقلاب بعد از انداختن رأی خود به صندوق، فرمودند: از خداوند درخواست می‌کنیم امروز را برای ملت ایران روز مبارکی قرار بدهد و به نتایج مطلوب برسد و به نفع ملت ایران تمام شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب، صبح امروز جمعه یازدهم اسفندماه ۱۴۰۲ در اولین دقایق آغاز رأی‌گیری دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با حضور در حسینیه‌ امام خمینی(ره)، آراء خود را به صندوق انداختند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

رهبر انقلاب بعد از انداختن رأی به صندوق، فرمودند: از خداوند درخواست می‌کنیم امروز را برای ملت ایران روز مبارکی قرار بدهد و به نتایج مطلوب برسد و به نفع ملت ایران تمام شود.

بخش‌هایی از بیانات رهبر انقلاب را بخوانید؛

* من دو تا توصیه عرض میکنم. توصیه اول من به مردم عزیزمان این است که قرآن به ما فرمود فاستبقوا الخیرات، در کارهای نیک مسابقه بگذارید و پیشی بگیرید از دیگران. من در انتخابات‌های گذشته هم گفتم، امروز هم تأکید میکنم هر چه زودتر از این فرصت استفاده کنید، در اولین ساعات ممکن بروید رأیتان را در صندوقها بیندازید.

*توصیه دوم این است که در هر حوزه‌ای به تعداد لازم برای آن حوزه رأی بدهید، به کمتر رأی ندهید؛ مثلاً در تهران برای خبرگان ۱۶ نفر را احتیاج هست که رأی بدهیم، به ۱۶ نفر رأی بدهید نه کمتر. یا در تهران برای مجلس شورای اسلامی به ۳۰ نفر بایستی رأی بدهیم به کمتر رأی ندهید، این توصیه‌ی مؤکد من است.

* ملت عزیزمان بدانند امروز چشم بسیاری از مردم دنیا، چه آحاد مردم و چه افراد سیاسی و صاحبان جایگاه‌های معتبر ملی و سیاسی، امروز چشم‌شان به ایران است، چشم‌شان به شماست. می‌خواهند ببینند که شما چه می‌کنید در این انتخابات و نتیجه‌ی انتخابات شما چه می‌شود. هم دوستان ما و افرادی که علاقه‌مند به ملت ایرانند، هم بدخواهان آنها هم همین‌جور. از همه طرف چشم‌ها مترصد مسائل کشور ماست و مترصد ملت عزیز ما، به این توجه کنید دوستان را خوشحال کنید و بدخواهان را ناامید کنید.

این خبر در حال تکمیل است...

27215