وقت صبح

بازیکن فراری در راه بازگشت به پرسپولیس!

بازیکن فراری در راه بازگشت به پرسپولیس!

بررسی‌ها نشان می‌دهد که موضوع بازگشت یورگن لوکادیا مهاجم هلندی به پرسپولیس، در این باشگاه به صورت رسمی پیگیری نشده است.

بررسی‌ها نشان می‌دهد که موضوع بازگشت یورگن لوکادیا مهاجم هلندی به پرسپولیس، در این باشگاه به صورت رسمی پیگیری نشده است.

وقت صبح- بعد از جدایی لوکادیا از پرسپولیس و شکایت باشگاه ایرانی از این بازیکن به فیفا، دو طرف لوایح خود را برای صدور رای نهایی به کمیته وضعیت فیفا ارسال کردند و حالا منتظر صدور رای هستند، اما در روز‌های اخیر شایعاتی درباره بازگشت لوکادیا به پرسپولیس مطرح شده که به نظر می‌رسد جدی نباشد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

پیگیری در این زمینه نشان می‌دهد ماه‌ها قبل از سوی دو کارمند باشگاه پرسپولیس که ارتباط خوبی با لوکادیا داشتند، بحث بازگشت او مطرح شد، اما از آنجا با استقبال این بازیکن روبرو نشد، هیچ‌وقت این پیشنهاد از سوی باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی به این بازیکن ارائه نشد.

با این حالا به نظر می‌رسد که ضعف پرسپولیس در خط حمله و از طرفی احتمال محکومیت لوکادیا توسط فیفا، مدیر برنامه این بازیکن را مجاب کرده که به دنبال راهی برای بازگشت او باشد.

به عبارت دیگر، در روز‌های اخیر هیچ پیشنهادی به صورت رسمی به لوکادیا داده نشده، اما مدیر برنامه او به دنبال راهی برای بازگرداندن این بازیکن به پرسپولیس است تا بحث شکایت از او در فیفا، با رضایت پرسپولیس ادامه پیدا نکند.

پیش از اینکه لوکادیا ایران را ترک کند، حدود ۵۰۰ هزار دلار از قرارداد یک میلیون و ۱۰۰ هزار دلاری خود را دریافت کرده بود و پرسپولیس هم نزد فیفا علاوه بر طلب بازگشت این پول، خواهان گرفتن غرامت شده است.

منبع: ایسنا

بخوانید: عکس/ استوری معنادار جواد کاظمیان برای رسول خادم؛ تو الگوی منی قهرمان