ایلنا

ارائه گزارش درآمد و هزینه شهرداری تهران در تیر و مرداد ۱۴۰۲؛ فردا در صحن شورا

ارائه گزارش درآمد و هزینه شهرداری تهران در تیر و مرداد ۱۴۰۲؛ فردا در صحن شورا

به گزارش ایلنا، علیرضا نادعلی، سخنگوی شورا با اشاره به برگزاری یکصد و هشتادمین جلسه از ششمین دوره شورای اسلامی شهر تهران در روز یکشنبه نهم مهرماه ۱۴۰۲ از ساعت ۸:۴۵ الی ۱۲ در تالار رسمی ساختمان شورا گفت: در جلسه فردا خزانه‌دار شورای اسلامی شهر تهران به ارائه گزارش حساب‌های درآمد و هزینه شهرداری تهران در ماه‌های تیر و مرداد سال ۱۴۰۲ خواهد پرداخت.

وی درخصوص دیگر دستور صحن شورا در جلسه فردا اظهار داشت: گزارش ناصر امانی، عضو شورای شهر تهران از وضعیت محله جوادیه در منطقه ۱۴ نیز در صحن شورا بررسی خواهد شد.

نادعلی افزود: بررسی لایحه شماره ۳۵۴۸۹۰/۱۰ در خصوص موضوع ماده ۱۱ مصوبه «تعیین تکلیف املاک واگذارشده شهرداری تهران به اشخاص حقیقی و حقوقی» که در یکصد و پنجاه و نهمین جلسه شورای شهر، یک فوریت آن به تصویب رسیده بود نیز در دستور جلسه فردای صحن قرار دارد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: گزارش حسابرس رسمی شورای شهر تهران در خصوص حسابرسی «شرکت خدماتی کالای شهروند» برای سال مالی ۱۴۰۰ و همچنین قرائت گزارش کمیسیون اصلی (برنامه و بودجه) در این خصوص، دیگر دستور جلسه صحن شورا در روز یکشنبه است.

براساس گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای اسلامی شهر تهران، نادعلی در پایان خاطرنشان کرد: بررسی و تعیین تکلیف ۱۰ پلاک ثبتی از حیث باغ بودن یا نبودن، آخرین دستور کار یکصد و هشتادمین جلسه دوره ششم شورای اسلامی شهر تهران است.