ایلنا

بازی های آسیایی هانگژو؛ پایان کار تیم ملی بسکتبال سه نفره با شکست لحظه آخری

بازی های آسیایی هانگژو؛ پایان کار تیم ملی بسکتبال سه نفره با شکست لحظه آخری

به گزارش ایلنا، دیدار تیم‌های ملی بسکتبال سه نفره ایران و مغولستان در مرحله یک چهارم نهایی بازی‌های آسیایی عصر امروز برگزار شد. در این دیدار شاگردان «لوکا کاروالیو» در تیم ملی ایران با نتیجه ١٦ به ١٥ برابر حریف خود شکست خوردند و از صعود به نیمه نهایی بازمانده و به کار خود در بازی‌های آسیایی پایان دادند.

در دقایق ابتدایی این دیدار ملی‌پوشان کشورمان از حریف خود عقب افتادند اما در ادامه با دفاع منسجم‌تر جلوی حمله مغول‌ها رو گرفتند و با حملات گسترده‌تر و استفاده بهتر از موقعیت‌ها، جریان بازی را به دست گرفتند.

ملی پوشان کشورمان تا ثانیه‌های پایانی بازی در رقابتی نزدیک با مغولستان برتری نتیجه را به سود خود حفظ کرده بودند اما در دقیقه پایانی، جریان بازی به نفع حریف تغییر کرد و در نهایت در یک صدم پایانی در حالی که دو تیم در امتیاز ١٥ برابر بودند، پرتاب یک امتیازی مغول‌ها نتیجه را ١٦ بر ١٥ به سود آنها تغییر داد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

ملی‌پوشان بسکتبال سه نفره در حالی متحمل این شکست شدند که صبح امروز با غلبه بر هند راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند. آنها همچنین در مرحله مقدماتی در مصاف با ژاپن، مالدیو و ترکمنستان پیروز شده بودند و نتیجه رقابت با کره جنوبی را هم واگذار کرده بودند.

احسان دلیرزهان، علیرضا شریفی، محمد مهدی رحیمی و امیرحسین یازرلو ترکیب تیم ملی بسکتبال سه نفره را در بازی‌های آسیایی تشکیل دادند.