همشهری آنلاین

پاسخ منفی ستاره استقلال به علی خطیر | این جواب منفی خیلی گران تمام شد!

پاسخ منفی ستاره استقلال به علی خطیر | این جواب منفی خیلی گران تمام شد!

رافائل سیلوا در ابتدای فصل دعوت استقلالی ها برای بازگشت به تمرینات را رد کرده بود.

به گزارش همشهری آنلاین، صبح امروز خبر محکومیت استقلال در پرونده شکایت رافائل سیلوا رسانه ای شد. مدافع برزیلی خواستار دریافت تمامی مبلغ ۵۰۰ هزار دلار قرارداد سال دومش شده و ۳۰۰ هزار دلار نیز از سال قبل طلب دارد تا آبی ها در مجموع باید ۸۰۰ هزار دلار به این بازیکن بپردازند.

داستان از این قرار است که سیلوا در نیم فصل دوم لیگ قبل و پس از ارسال دو نوتیس بابت عدم دریافت حقوق و دستمزدش، پس از آخرین دیدار استقلال برابر پرسپولیس در فینال جام حذفی، قراردادش را با آبی ها فسخ کرد که این موضوع در آن زمان رسانه ای نشد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به همین دلیل، سیلوا از حضور در تمرینات ابتدای فصل استقلال سرباز زد و پس از جدایی حجت کریمی و روی کار آمدن علی خطیر، مدیریت جدید آبی ها دو مرتبه از این مدافع برزیلی درخواست کرد تا برای ادامه همکاری با این تیم به تهران بازگردد که سیلوا این درخواست را رد کرد.

دلیل عدم بازگشت سیلوا به استقلال، بدقولی های صورت گرفته در زمان مدیریت های قبلی بود و این بازیکن تصمیم گرفت تا برای دریافت تمامی ۵۰۰ هزار دلار از قرارداد سال دومش، خانه نشینی را به عقد قرارداد با تیم دیگری ترجیح دهد.

البته باشگاه استقلال درخواست گرندز یا جزئیات رأی صادره را داده تا پس از آن به دادگاه حکمیت ورزش (CAS) شکایت کند و بتواند از میزان مبلغ اعلام شده، بکاهد.