همشهری آنلاین

خبر خوش شبانه برای استقلالی‌ها | ستاره جدید با استقلال قرارداد بست

خبر خوش شبانه برای استقلالی‌ها | ستاره جدید با استقلال قرارداد بست

گوستاوو بلانکو پس از برگزاری جلسه با علی خطیر، قراردادش را با آبی پوشان امضا کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، گوستاوو بلانکو مهاجم آرژانتینی و جدید استقلال است که در آخرین روز از بازار نقل و انتقالات تابستانی به جمع شاگردان نکونام اضافه شد اما از آنجایی که قرارداد این بازیکن به صورت رسمی ثبت نشده بود، او از زمان حضور در ایران، در تمرینات گروهی و بازی های دوستانه تیمش شرکت نمی کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

علی رغم سرباز زدن بلانکو از حضور در تمرینات گروهی، او طی 16 روز اخیر که در تهران حضور دارد، تمرینات انفرادی خود را برگزار می کرد و نکته عجیب اینکه رسانه رسمی باشگاه، خبر مربوط به نداشتن قرارداد رسمی این بازیکن را تکذیب کرد ولی در روزهای گذشته از حضور مدیربرنامه های این بازیکن در ایران خبر داده بود.

سرانجام و پس از برگزاری جلسه ای که امشب میان خطیر و بلانکو برگزار شد، این بازیکن قرارداد رسمی خود را با استقلال به امضا رساند و رسانه رسمی آبی ها نیز تصویری از این بازیکن با لباس دوم تیم را منتشر کرد تا مشخص شود خبر نداشتن قرارداد این بازیکن صحیح بوده و بلانکو از فردا می تواند در تمرینات گروهی شرکت کند.

لازم به ذکر است که به دلیل حضور سه بازیکن استقلال در ترکیب تیم امید و شرکت در بازی های آسیایی هانگژو، بیش از یک ماه از آخرین بازی تیم نکونام می گذرد و حتی احتمال دارد در صورت صعود شاگردان عنایتی به مراحل بالاتر، دیدار استقلال در برابر مس رفسنجان نیز لغو شود.