ایسنا

جشنواره فیلم مستند ۱۷ گنجینه‌های پنهان شهر قم را معرفی کرده است

جشنواره فیلم مستند ۱۷ گنجینه‌های پنهان شهر قم را معرفی کرده است

ایسنا/قم فرمانده سپاه امام علی بن ابیطالب(ع) گفت: جشنواره فیلم مستند ۱۷ افتخاری برای شهر مقدس قم، رزمندگان دفاع مقدس، هنرمندان و مردم قم است چراکه در این جشنواره شهدا به‌عنوان گنجینه‌های پنهان در شهر در قالب مستند به ملت ایران و جهان معرفی می‌شوند.

سردار محمدرضا موحد در حاشیه اکران آثار این جشنواره ضمن تقدیر از تلاش دست‌اندرکاران جشنواره و کنگره ملی شهدای استان قم در گفت و گو با خبرنگاران اظهار کرد: بعد از یک سال و نیم کار حرفه‌ای و فعالیت جهادی فیلم‌سازان جشنواره فیلم مستند ۱۷ درحال رسیدن به مراحل پایانی است و به‌زودی در سیزدهم مهرماه برگزیدگان این جشنواره معرفی و تجلیل خواهند شد.

وی با اشاره به نظر مساعد صاحبان نظر فیلم مستند در مورد کیفیت جشنواره فیلم مستند ۱۷ اضافه کرد: جشنواره فیلم مستند ۱۷ افتخاری برای شهر مقدس قم، رزمندگان دفاع مقدس، هنرمندان و مردم قم است چراکه در این جشنواره شهدا به‌عنوان گنجینه‌های پنهان در شهر در قالب مستند به ملت ایران و جهان معرفی می‌شوند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

فرمانده سپاه استان قم از دیدار اعضای ستاد کنگره ملی شهدای استان قم با رهبر معظم انقلاب اسلامی یاد کرد و گفت: انتقال مفاهیم و آموزه‌های شهدا به زبان هنر دستور کار مهمی است که باید مورد توجه همه دستگاه‌های فرهنگی قرار گیرد و جشنواره فیلم مستند ۱۷ اقدامی در همین راستاست.

وی در پایان سخنان خود از همراهی دستگاه‌های مختلف ازجمله شهرداری قم، اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در راستای برگزاری این جشنواره تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با استمرار این همراهی‌ها در دوره‌های آینده سطح کیفی و کمی آثار را فزایش دهیم.

خاطرنشان می‌شود، اکران آثار جشنواره فیلم مستند ۱۷ از روز چهارم مهرماه در تالار شهید آوینی قم آغاز شده و تا یازدهم مهرماه از ساعت ۱۶ تا ۲۲ ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام