برنا

رقیب «فسیل» به سینماها آمد

رقیب «فسیل» به سینماها آمد

فیلم سینمایی «هتل» تازه‌ترین کمدی سید مسعود اطیابی با بازی پژمان جمشیدی و محسن کیایی جدی‌ترین رقیب «فسیل» محسوب می‌شود که از صبح چهارشنبه پنجم مهرماه اکران خود را در سینماهای سراسر کشور آغاز کرد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر برنا؛ مسعود اطیابی که در کارنامه‌اش کمدی‌های پرفروشی چون «خروس جنگی»، «تگزاس 1 و 2»، «دینامیت»، «انفرادی» و «بخارست» دیده می‌شود، اواخر سال گذشته به تهیه‌کنندگی محمد شایسته کمندی جدید خود با عنوان «هتل» را در جزیره کیش جلوی دوربین برد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

این فیلم در بین کمدی‌های قبلی اطیابی کار متفاوتی محسوب می‌شود و داستان جذاب و هیجان‌انگیزی دارد. پژمان جمشیدی همراه با محسن کیایی که پیش از این درکمدی‌های پرفروش «لونه زنبور» و «دینامیت» با هم کارکرده‌بودند در این فیلم نیز در کنار هم قرار گرفته‌اند تا یک کمدی پرفروش دیگر را به کارنامه‌ کاری‌شان اضافه کنند.

اطیابی در فیلم «هتل» در کنار جمشیدی و کیایی از ترکیب متفاوتی استفاده کرده است. نقش‌های اصلی زن این فیلم را ریما رامین‌فر، صدف اسپهبدی، مه‌لقا باقری و مریم وحید زاده و فرزانه قاسم‌زاده برعهده دارند. سام نوری، جواد پولادی و غلامرضا نیکخواه هم دیگر بازیگران فیلم «هتل» هستند.

این فیلم داستان یک هتل پرماجراست که با حضور مهمان‌هعای ناخوانده اتفاقات عجیبی در آن می‌افتد. در خلاصه داستان فیلم آمده است :«کی بهشت و ول می‌کنه میره جهنم»

«هتل» به تهیه‌کنندگی محمد شایسته تولید شده او پیش از این در عرصه کمدی فیلم‌های «قانون مورفی» را به کارگردانی رامبدجوان و «زیر نظر» را به کارگردانی سید مجحید صالحی تهیه‌تولید کرده است.

انتهای پیام/