ایسنا

اگر خبرنگاران نبودند ارتباط ما با گنجینه دفاع مقدس قطع می‌شد

اگر خبرنگاران نبودند ارتباط ما با گنجینه دفاع مقدس قطع می‌شد

ایسنا/خوزستان یک آزاده دوران دفاع مقدس با اشاره به تاثیر اصحاب رسانه در دوران دفاع مقدس، گفت: اگر خبرنگاران وارد صحنه نمی‌شدند ارتباط ما با گنجینه دفاع مقدس قطع می‌شد.

نعمت‌الله بهزادی در یادواره گرامیداشت خبرنگاران شهید دوران دفاع مقدس که امروز (پنجم مهر ۱۴۰۲) در خبرگزاری ایسنا خوزستان برگزار شد، اظهار کرد: اگر امروز مجموعه‌ای در سطح رسانه داریم حاصل دست‌رنج کسانی همچون سید اهل قلم شهید مرتضی آوینی و برنامه روایت فتح است که در خط مقدم در میان آتش حضور داشت و توانست صحنه‌های بی‌بدیل جنگ را شکار کند و به تصویر بکشد و در قالب فیلم و عکس دست ما برساند.

وی ادامه داد: این‌که امروز دفاع مقدس را به طور مستند در اختیار داریم حاصل تلاش اصحاب رسانه در آن زمان است و این فضای معنوی را که تا به امروز در حال نورافشانی است اصحاب رسانه ایجاد کرده است.

این آزاده دفاع مقدس تصریح کرد: ملت ایران ملت بزرگی است و باید قدر خود را بداند. دیگران از دور ما را بررسی می‌کنند و به تمام نقاط قوت و قدرت ما مسلط هستند. به ما می‌گویند جمهوری اسلامی به دنبال سلاح هسته‌ای است اما در مکتب ما داشتن سلاح کشتارجمعی ممنوع است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

بهزادی با اشاره به یکی از خاطرات دوران اسارت خود در رژیم بعثی عراق گفت: هر روز وسایل ما را در آسایشگاه در زندان‌های عراق می‌گشتند و کف آسایشگاه می‌ریختند. در آن فضای امنیتی با وجود جلادان بعثی از خدا بی‌خبر و با وجود چند رده امنیتی ما پشت سیم خاردار از کجا می‌توانستیم چیزی را وارد یا پنهان کنیم؟ اما بعثی‌ها می‌گفتند اگر ما هر روز آسایشگاه شما را نگردیم شما در این اردوگاه موتور هلیکوپتر می‌سازید و پرواز می‌کنید. این دیدگاه بیرون مرز به ما است.

انتهای پیام