خبرگزاری فارس

با موافقت فدراسیون، 3 بازیکن تیم ملی امید به پرسپولیس برگشتند

با موافقت فدراسیون، 3 بازیکن تیم ملی امید به پرسپولیس برگشتند

3 بازیکن تیم پرسپولیس طی توافق با فدراسیون فوتبال اردوی تیم ملی امید را ترک می‌کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، باشگاه پرسپولیس به صورت رسمی از بازگشت 3 بازیکن تیم ملی امید به اردوی قرمزهای تهران خبر داد.

باشگاه پرسپولیس اعلام کرد؛ ضمن تبریک پیروزی تیم ملی امید ایران برابر تیم ملی تایلند در مرحله یک‌هشتم پایانی رقابت‌های فوتبال بازی‌های آسیایی هانگژو به اطلاع هواداران عزیز و رسانه‌های محترم می‌رساند با توجه به همکاری‌ و توافق‌ها بین باشگاه پرسپولیس و فدراسیون فوتبال ایران و هماهنگی‌ها بین رضا درویش و مهدی تاج؛ محمد عمری، یاسین سلمانی و محمد مهدی احمدی برای بازی پرسپولیس مقابل الدحیل، امشب هانگژو را به مقصد دوحه ترک خواهند کرد تا به جمع قرمزهای تهران ملحق شوند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

باشگاه پرسپولیس پس از بازی با النصر عربستان با وجود آسیب‌دیدگی 2 بازیکن کلیدی خود و نیاز فنی به ملی‌پوشان امید، این 3 بازیکن را با توجه به توافق صورت گرفته در اختیار تیم ملی امید قرار داده بود.

توافق با فدراسیون فوتبال که مورد تایید ریاست محترم فدراسیون فوتبال نیز قرار گرفت این بود که پرسپولیس با توجه به اهمیت بازی‌های نمایندگان فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا، ملی پوشان پرسپولیس پس از بازی با تایلند، راهی دوحه شوند.

باشگاه پرسپولیس بر این اساس بلیت پرواز مستقیم این بازیکنان از چین به قطر را برای ساعت ۵ دقیقه بامداد به وقت هانگژو (۱۹:۳۵ دقیقه امشب به وقت تهران) رزرو کرده است و طبق برنامه پرواز آن ها حدود ساعت ۴ بامداد به وقت دوحه (۴:۳۰ دقیقه بامداد پنج‌شنبه به وقت تهران) به زمین خواهد نشست.

پایان پیام/