برنا

تصویب حسابرسی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ متروی تهران در شورای شهر

تصویب حسابرسی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ متروی تهران در شورای شهر

سخنگوی شورای شهر تهران گفت: حسابرسی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ شرکت راه آهن شهری مترو مطرح و حسابرسی هر دو سال به صورت مشروط در شورا به تصویب رسید

به گزارش خبرگزاری برنا، علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در پایان یکصد و هفتاد و نهمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در تشریح مصوبات امروز شورای شهر تهران، گفت: در ابتدای این جلسه نطق پیش از دستور یکی از اعضای شورای شهر تهران در خصوص اقدامات و برنامه‌های مدیریت شهری با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید مطرح شد و پس از آن نیز معاونت خدمات شهری شهرداری تهران گزارشی در مورد راهپیمایی اربعین به عنوان یک پروژه ملی و فراملی مطرح شد و اعضای شورای شهر تهران نظرات خود را در این خصوص مطرح کردند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: در ادامه جلسه یک فوریت مصوبه شورا درباره نامگذاری روزی به عنوان روز تهران مطرح و پس از بحث و بررسی اعضا یک فوریت این مصوبه را با اکثریت آراء به تصویب رساندند.

سخنگوی شورای شهر تهران ادامه داد: در این جلسه حسابرسی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ شرکت راه آهن شهری مترو مطرح و حسابرسی هر دو سال به صورت مشروط در شورا به تصویب رسید.

وی در خصوص بررسی مجدد حسابرسی سال‌های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ شرکت راه آهن شهری تهران با توجه به تصویب مشروط آن گفت: حسابرسی هر دو سال برای طی کردن روند تکمیلی بار دیگر در صحن شورا مطرح و مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/