خبرآنلاین

عکس‌| ملاقات خصوصی و خبرساز تاج و نکونام!

عکس‌| ملاقات خصوصی و خبرساز تاج و نکونام!

ورزش سه نوشت: مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال روز گذشته با جواد نکونام سرمربی استقلال ملاقاتی خصوصی داشت.

اگرچه در خبرها آمده بود که مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال روز گذشته به منظور تماشای بازی‌های تیم ایران در هانگژو تهران را به مقصد چین ترک کرده، اما نفر اول فوتبال ایران قبل از ترک ایران جلسه‌ خصوصی داشت که روابط عمومی فدراسیون هم درباره آن اطلاع‌رسانی نکرد!

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

مهدی تاج در روزهای تعطیلی لیگ برتر و در شرایطی که تمرینات استقلال چند روزی است به دلیل ناراحتی بازیکنان از شرایط مالی برگزار نمی‌شود، میزبان جواد نکونام سرمربی آبی‌پوشان بود.

عکس‌| ملاقات خصوصی و خبرساز تاج و نکونام!

هنوز جزییات خاصی از جلسه تاج و نکونام که در مدت زمانی نسبتا طولانی برگزار شده منتشر نشده اما خبرنگار ما در این خصوص کسب اطلاع کرد که بحث اصلی رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی استقلال درباره موضوعات مربوط به استقلال و شرایط کنونی فوتبال بوده است.

تاج و نکونام درباره اتفاقات و مشکلات استقلال به گفت و گو پرداختندو البته در روزهای تعطیلی لیگ پیرامون برنامه مسابقات و مسائل جاری فوتبال ایران هم به گفت و گو پرداختند. همچنین دو طرف صحبت‌هایی هم در راستای تعاملات میان استقلال و فدراسیون در بحث حمایت از تیم‌های ملی داشتند و بحث های خوبی را رد و بدل کردند.

عکس‌| ملاقات خصوصی و خبرساز تاج و نکونام!

اینطور که از شواهد پیداست، در جلسه عصر دوشنبه رییس فدراسیون فوتبال و سرمربی استقلال مسائل مهمی رد و بدل شده و حال باید دید با گذشت ۲۴ ساعت از این نشست صمیمانه آیا فدراسیون در این خصوص اطلاع‌رسانی می‌کند یا خیر.

258 258