خبرآنلاین

واکنش معنادار مرادمند درباره درخواست کاهش قرارداد

واکنش معنادار مرادمند درباره درخواست کاهش قرارداد

مدافع باتجربه استقلال اعلام کرد با وجود دریافت ده درصد از مبالغ قراردادهای امسال اما مشکلات این باشگاه همچنان پابرجا است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمدحسین مرادمند مدافع آبی‌پوشان هم یکی از نفراتی بود که امشب به ساختمان باشگاه رفت تا بخشی از مبلغ قرارداد خود را از مدیران باشگاه دریافت کند. او با وجود دریافت ۱۰ درصد از پول قرارداد فصل جاری خود هنگام قرار گرفتن مقابل خبرنگاران ناراحتی اش مشهود بود.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

مرادمند در جمع خبرنگاران خیلی کوتاه درباره موضوعات پیش آمده صحبت کرد و گفت: «یک حرفی با هواداران باید بزنم؛ مطالبات خیلی زیادی از فصل گذشته تا امسال داریم. الان هم به باشگاه آمدیم و ۱۰ درصد از فصل جدید گرفتیم اما مشکلات ما پا برجا است.»

او ادامه داد: «به خاطر اینکه بازیهای لیگ برتر نزدیک شده و هواداران انتظار دارند فردا تمرین کنیم، تحمل می کنیم.»

مرادمند در پاسخ به این پرسش که پولی که امشب دریافت کردند بابت چه چیزی است، گفت: «امشب ۱۰ درصد اولیه از قراردادهای امسال را دریافت کردیم.»

او افزود: «این تمام چیزی بود که داخل ساختمان باشگاه رخ داد و می توانستم با هواداران به اشتراک بگذارم.»

مرادمند در پاسخ به این پرسش که آیا از بازیکنان خواسته شده مبلغ قراردادشان را کاهش بدهند تا جا برای ماشاریپوف باز شود، روشن صحبت نکرد و با بیان این جمله محل را ترک کرد: «بحث دیگری نمی ماند، اتفاقاتی که در ساختمان افتاد، همین ها بود.»

۲۵۸۲۵۸