برنا

فعالیت ۲۰۴۷ اتوبوس در تهران برای بازگشایی مدارس

فعالیت ۲۰۴۷ اتوبوس در تهران برای بازگشایی مدارس

شهردار تهران از خدمت‌رسانی بیش از ۲۰۴۷ دستگاه اتوبوس به مناسبت آغاز سال‌تحصیلی جدید در خیابان‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه اجتماعی خبرگزاری برنا، ستاد استقبال از مهر شهرداری تهران صبح امروز ۳مهر ماه ۱۴۰۲ در محل معاونت حمل‌ونقل ترافیک شهرداری تهران با حضور مدیران شهری و راهور به‌منظور انجام آخرین هماهنگی‌ها برگزار شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در این نشست علیرضا زاکانی شهردار تهران گفت: بسیار خوشنود هستم که در ایام گذشته شرایط هماهنگی را با دستگاه‌های ذی‌مدخل تجربه کردیم. امروز نیز در این ستاد از همه دستگاه‌ها در کنار هم از پلیس خدمت‌گزار گرفته تا مجموعه‌های اجرایی مختلف کشور مانند اورژانس و هلال احمر در این ستاد حضور دارند؛ لازم می‌دانم از همه آنها تشکر کنم.

شهردار تهران خاطرنشان کرد: امروز مترو با ظرفیت حداکثری خود در خدمت شهروندان است. اتوبوس ظرفیت بالای ۲۰۴۷ دستگاه را در خیابان‌های شهر تجربه می‌کند. همچنین تاکسیرانی هم از طریق ظرفیت‌های تاکسیرانان برای سرویس مدارس شرایط خوبی را رقم زده است. همچنین قرار شد تا در حوزه «بار و کالا» در ساعات اوج ترافیک ترددها مدیریت شوند.

وی عنوان کرد: بحث نظارت تصویری بر ترافیک معابر مختلف پایتخت نیز کار درخشانی در ماه‌های گذشته بود و امروز وضعیت دوربین‌ها در شرایط مطلوبی قرار دارد. امیدوارم این خدمات برای محصلین و همه کسانی که در شهر کار و تلاش و کوشش می کنند مستمر بوده و مراتب رضایت شهروندان را فراهم سازد.

انتهای پیام/