برنا

استاندار آذربایجان شرقی خواستار برگزاری نمایشگاه کتاب در تبریز شد

استاندار آذربایجان شرقی خواستار برگزاری نمایشگاه کتاب در تبریز شد

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه نمایشگاه کتاب تبریز چند سالی است که برگزار نمی شود، گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ماموریت دارد این خلا را پر کند.

به گزارش خبرگزاری برنا در آذربایجان شرقی، عابدین خرّم در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان در سالن جلسات سپاه عاشورا، افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد از امسال برگزاری کتاب تبریز را در سطح عالی محقق کند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی اضافه کرد: اقدامات خوبی در ارتباط با برگزاری جهاد تبیین برای معلمان استان انجام گرفته که می تواند در شروع سال تحصیلی تاثیرگذار باشد.

وی یادآوری کرد: همچنین برنامه های خوبی برای آغاز سال تحصیلی در دانشگاه های آذربایجان شرقی تدارک دیده شده است.

استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه سفر آقای رییس جمهور در ابعاد داخلی و بین المللی کم نظیر بود که جای شکر دارد، گفت: در این سفر، پیام ملت بزرگ ایران توسط رییس دولت مردمی در تریبون سازمان ملل به جهانیان گفته شد که آثار مبارکی داشته که ادامه خواهد داشت.

خرم با قدردانی از تلاش های صورت گرفته در حوزه فضای مجازی آذربایجان شرقی تاکید کرد: نیاز به یک هم افزایی، هماهنگی و تأثیرگذاری و اثربخشی در این حوزه داریم که اکنون یک‌ حلقه مفقوده است.

وی با اشاره به اینکه فعالیت های فضای مجازی از نظر سطح و گستردگی خیلی خوب است، امام از نظر عمق و تأثیرگذاری نیاز به بررسی دارد، ادامه داد: آذربایجان شرقی به عنوان کریدور فضای مجازی باید نقش ایفا کند.

وی گفت: باید مجموعه اقدامات انجام گرفته در حوزه فضای مجازی آذربایجان شرقی برون داد استانی، منطقه ای، ملی و فراملی داشته باشد.