ورزش3

کارگروه جدید برای ترمیم چمن آزادی

کارگروه جدید برای ترمیم چمن آزادی

وزیر ورزش کارگروه جدیدی را با حضور 9 دستگاه ذی ربط برای ترمیم و اصلاح چمن ورزشگاه آزادی تشکیل داده است.

به گزارش "ورزش سه"، مهدی تاج در پاسخ به سوالی پیرامون وضعیت چمن ورزشگاه آزادی عنوان کرد: فدراسیون فوتبال مسئول تجهیز ورزشگاه و مرمت چمن نیست و مسئول برگزاری مسابقات است. باشگاه‌ها دو ورزشگاه به استادیوم آزادی معرفی می‌کنند و ما در تقویم، این را خواهیم گنجاند. بنابراین اگر زمین چمن خراب است، مربوط به فدراسیون نیست.

وی افزود: متاسفانه پرسپولیس و استقلال زمین دیگری ندارند که معرفی کنند و با این وضع چیزی از این چمن نخواهد ماند. وزیر ورزش خیلی دغدغه چمن ورزشگاه آزادی را دارد و فردا ماموریتی را به دستگاه‌های ذی ربط داده که در فدراسیون فوتبال کارگروه تشکیل خواهند داد. البته این وظیفه ما نیست اما وقتی وزیر ورزش گفته ما این را ماموریت خودمان می‌دانیم.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

او با اشاره به برنامه برای ترمیم چمن اظهار داشت: با این چمن مطمئنا گرفتاری ما خیلی زیاد خواهد شد. اول اینکه 20 سال است این چمن تغییر نکرده و چمنی که ما در کمپ تیم ملی داریم، یک چمن بسیار بسیار عالی است اما نمی‌شود در آن بازی برگزار کرد. بازی نساجی را نمی‌توانیم کاری کنیم چون در تقویم وجود دارد اما اگر به جمع‌بندی برسیم و استقلال و پرسپولیس همکاری کنند، انجام خواهد شد.