وقت صبح

“جنیفر لوپز” به شایعات خیانت همسرش پایان داد!

“جنیفر لوپز” به شایعات خیانت همسرش پایان داد!

بن افلک و جنیفر لوپز زوج مشهور هالیوودی با اقدامی جسورانه شایعات مربوط به خیانت آقای بازیگر با همسر سابقش را خاموش کردند.

بن افلک و جنیفر لوپز زوج مشهور هالیوودی با اقدامی جسورانه شایعات مربوط به خیانت آقای بازیگر با همسر سابقش را خاموش کردند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وقت صبح– بن افلک و جنیفر لوپز با پشت سر گذاشتن مشکلات زندگی مشترک خود بار دیگر عشقشان را ثابت کردند.

به گزارش گروه ترجمه وقت صبح، بن افلک و جنیفر لوپز نشان دادند که ازدواجشان در میان شایعات خیانت هنوز عاشقانه است.

این زوج دوست داشتنی اندکی پس از اینکه آقای بازیگر در اوایل این هفته در کنار همسر سابقش دیده شد، عشق خود را به نمایش گذاشتند.

یک کارشناس زبان بدن تأیید کرده است که این زوج سیگنال‌های آشکاری مبنی بر قوی‌تر بودن رابطه‌شان نسبت به آخرین سفرشان ارسال می‌کنند.

لوپز و افلک با لباس‌های مشابه در کنار یکدیگر دیده شدند. این زوج ظاهری با شلوار جین گشاد، پیراهن‌هایی سفید انتخاب کرده بودند.

بن بازویش را روی شانه‌های همسرش گذاشته بود و او را نزدیک خود نگه داشت. به گفته این کارشناس زبان بدن این موضوع نشانه صمیمیت زوج هالیوودی است.

آن‌ها به وضوح با حضور فیزیکی یکدیگر راحت هستند. همانطور که صحبت می‌کنند، به صورت یکدیگر نگاه می‌کنند این نیز نشانه‌ای دیگر از صمیمیت است.

این کارشناس همچنین در ادامه به «نشانه‌های ظریف‌تری که نشان می‌دهد رابطه آن‌ها تحت خطر نیست» اشاره کرد. از جمله نحوه هماهنگی راه رفتنشان.

«در رابطه آنها هیچ منیتی وجود ندارد، هیچ برنده یا بازنده‌ای وجود ندارد. آن‌ها با هم هستند و احساس قدرت می‌کنند. آنها هر قدم را کاملا هماهنگ برمی‌دارند. اگر بین آن‌ها اختلاف نظر وجود داشت، آن‌ها باید به وضوح متشنج می‌بودند. با این حال هیچ تنشی در بدن آن‌ها وجود ندارد. بدون تنش آن‌ها به این معنی است که هیچ تنشی در میان بنیفر وجود ندارد.»