باشگاه خبرنگاران جوان

کشف ۱۲ هزار قرص متادون و ترامادول از خودرو متهم

کشف ۱۲ هزار قرص متادون و ترامادول از خودرو متهم

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب، از دستگیری یک سوداگر مرگ خبر داد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

سرهنگ حسین باباپور رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب گفت: در پی ارجاع چندین فقره گزارش و شکایات مردمی مبنی بر فعالیت مشکوک راننده یک خودرو تاکسی سمند در محله‌ای در جنوب غرب تهران پرونده‌ای در این رابطه تشکیل و تیمی از ماموران پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب رسیدگی به موضوع را به عهده گرفتند.

این مقام انتظامی افزود: با رصد و مراقبت دقیق و تکمیل پرونده و تلاش اطلاعاتی ماموران پلیس مشخص گردید راننده این خودرو با پوشش تاکسی در زمینه قاچاق و فروش انواع داروی غیرمجاز و مواد مخدر فعالیت می‌کند که با کامل شدن اطلاعات، تیم عملیاتی پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب روز گذشته نسبت به عملیات دستگیری اقدام و موفق شدند ضمن رعایت اصل غافلگیری متهم را دستگیر کنند.

وی تصریح کرد: با دستگیری متهم بلافاصله نسبت به بازرسی خودرو اقدام و طی آن مقدار ۱۲ هزار و ۳۸۰ عدد قرص متادون و ترامادول، ۳۹ لیتر شربت متادون و ۶ کیلوگرم تریاک کشف و صورتجلسه شد.

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ در پایان خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری به همراه اقلام مکشوفه به مقر پلیس منتقل و پس از انجام تحقیقات تکمیلی و بازجویی فنی به مرجع قضایی تحویل داده شد.