خبرگزاری فارس

الهامی: برد امروز از 2 جام برای من شیرین‌تر بود

الهامی: برد امروز از 2 جام برای من شیرین‌تر بود

سرمربی مس رفسنجان گفت: این برد برای من از دو جام شیرین تر بود، خدا جایی به من مدد داد که احتیاج داشتم.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، ساکت الهامی در نشست خبری پس از کسب اولین برد در لیگ بیست و سوم، اظهار داشت: بار قبلی شرایط ما با الان متفاوت بود. قول دادم تیم را با هم درست کنیم. در این مدت هم همه دست به دست هم دادند. ان‌‌شاالله بتوانم جبران کنم. شرایط این تیم همیشه به گونه‌ای بوده که همین وضعیت را داشته است.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

وی افزود: دست تک تک بچه‌ها را می‌بوسم. خیلی خوب بازی کردند. به گروه داوری خسته نباشید می‌گویم. بی دلیل نیست که خیلی ها اعتقاد دارند وحید کاظمی یکی از بهترین داوران ایران است. خودش و گروهش نقصی نداشتند. امروز محکوم به برد بردیم. بازی را خیلی خوب شروع کردیم و زود هم به گل رسیدیم. طبیعی بود که استرس نبردن و گل نخوردن در وجود بچه ها بود. آلومینیوم حدود 10 دقیقه بازی را در دست گرفت. از دقیقه 35 به بعد بازی متعادل شد. با شروع نیمه دوم ما برتر بودیم اما حریف ما را وادار به عقب نشینی کرد. موقعیت هایی هم روی ضربات ایستگاهی به دست آوردند.

سرمربی مس رفسنجان گفت: ولی موقعیتی که برای ما خطرناک باشد و نوشی صفیانی واکنش خیلی خوبی داشته باشد، نبود. ضربات ایستگاهی و کرنر بود. نوع فوتبال آن ها بازی مستقیم بود. تعویض هایشان هم برای این بود که آوراژ قدی را بالا ببرند. بازیکنان ما هم فوق العاده بازی کردند. برد 2 بر صفر مقابل آلومینیوم کار سختی است. به مجتبی حسینی تبریک می گویم. تیم خیلی خوبی ساخته و برای نباختن فوق العاده است.

وی در مورد اینکه یکی از دلایل برد امروز مس رفسنجان سکوهای خالی بود و این تیم به آرامش نیاز داشت، عنوان کرد: واقعا دوست داشتم امروز هواداران در استادیوم باشند. مشخص شد اتفاقاتی از سوی عده ای حتی برای شماره گذاری و نشستن، افتاد. چون تیم برده دوست ندارم در این موارد حرف بزنم. در فرصت مناسب صحبت های زیادی دارم. هواداران واقعی ما هرچه بگویند به دیده منت می پذیرم ولی عده ای سم پاشی می کنند تا اتفاقاتی در این تیم بیفتد. بحث غرور و ریا نیست. این برد برای من از دو جام شیرین تر بود. خدا جایی به من مدد داد که احتیاج داشتم.

الهامی گفت: درست است تیم‌های من 6-5 هفته زمان می‌خواهند تا جا بیفتند اما امروز نه من بلکه بازیکنانم خیلی تحت فشار بودند. امروز معرفت، مردانگی و شرف را برایم معنی کردند. نشان دادند از خودگذشتگی یعنی چه و از آن‌ها تشکر می‌کنم. شرایط اسکان ما واقعا سخت است ولی قرار است با توجه به تعطیلی لیگ شروع تمرینات در رفسنجان باشد. اگر شرایط مهیا باشد. اگر زمین شماره یک ما و هتل آماده شوند، خیلی امکانات برای ما مهیا می‌شود. تعطیلی لیگ الان در این فرصت بهتر است تا برویم 7-6 بازی کنیم و شرایط تیم‌های دیگر مهیا نباشد.

الهامی گفت: تنها تیمی هستیم که با تیم ملی امید همکاری کردیم. از 2 بازیکن‌مان استفاده نکردیم. هیچ منتی نداریم. افتخار ماست ولی نباید تیم‌ها ضرر کنند. امروز خدابنده لو و نصیری خیلی به کار ما می‌آمدند. نبودشان تاثیرگذار بود ولی بچه‌ها جایشان را پر کردند. تعطیلی برای تیم ما که روال رو به جلویی دارد بهتر بود.

سرمربی مس رفسنجان در مورد عملکرد داود نوشی صوفیانی و همچنین وضعیت شیمبا، اظهار داشت: از او ممنون هستم و حقش بود بازی کند. با شیمبا صحبت کردیم. او بازیکن با شخصیتی است و به تیم کمک می‌کند. امروز شهباززاده فوق العاده بود. شیمبا هم می‌تواند اضافه شود اما هنوز صددرصد نشده است. در ریز کار نیستم که ببینم بلیتش اوکی شده یا نه ولی می‌دانم قرار است در همین روزها بیاید.

الهامی در خصوص اینکه چرا شیمبا از ابتدا در تیم حفظ نشد، گفت: خودش نماند. او جزو نفرات ما بود. پولی که اول فصل می‌خواست با الان خیلی متفاوت است.

وی در مورد بحث هتل محل اقامت مس رفسنجان و اینکه گفته می‌شود خود تیم تمایلی به اقامت در این هتل ندارد، عنوان کرد: من نباید درمورد هتل حرف بزنم. وقتی برای این شهر هستیم باید اول توقع تیم خودش را برآورده کند. اول باید شرایط تیم میزبان که ما هستیم را در نظر بگیرید. هیچ مشکلی هم نداریم و صحبت می‌کنیم ولی این اتفاق نیفتاد. 3روز گفتند سمینار است. اگر همان موقع شرایط مهیا بود قرار بود شنبه-یکشنبه بیاییم که نشد. بعد شرایط بهتری برای تیم میهمان فراهم کردند.

الهامی در مورد اینکه باشگاه برای طبقه دوم قرارداد بسته، گفت: من نمی‌دانم. این بحث مدیریتی است. انتقادی بپرسید ولی تیم را به حاشیه نبرید. این تیم برای شما است. همه می‌آیند و می‌روند. اگر اتفاقی بیفتد شما ضرر می‌کنید. اگر امروز برده افتخار شماست. برای مردم رفسنجان است. درست است که من هم سهیم هستم. الان من از شما رفسنجانی تر هستم. صادقانه می‌گویم. الان در این مورد از شما صدهزار برابر جلوتر هستم چون به زندگی‌ام بستگی دارد. خیلی راحت هرطور می‌خواهید سوال می‌کنید. من که مسئول هتل نیستم.

در ادامه مدیررسانه تیم مس رفسنجان اعلام کرد: این مساله ربطی به سرمربی تیم ندارد! این را باید از مدیران باشگاه پیگیری کنید. اینجا کنفرانس فنی است. اگر سوال فنی هست در خدمت هستیم!

الهامی تصریح کرد: من الان به اینجا آمده‌ام که در مورد هتل صحبت کنم یا بازی و داوری؟ این را باید با مدیریت باشگاه صحبت کنید.

پس از این خبرنگاران حاضر در کنفرانس به جرو بحث در مورد هتل پرداختند!

در ادامه الهامی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد تیمش توانست از تک موقعیت‌ها استفاده کند، گفت: نه، موقعیت‌های خوبی داشتیم. آن‌ها هم موقعیت‌هایی داشتند. اینکه 2 گل زدیم از تک موقعیت است؟ در ضربات ایستگاهی موقعیت‌های دیگری هم داشتیم. آلومینیوم تیمی است که موقعیت نمی‌دهد. مقابل آن‌ها باید از تک موقعیت‌ها استفاده کنید. تیم بسیار خوبی دارند. اگر امروز می‌بردند به صدر جدول می‌رفتند. به جای اینکه این را بگویید، می‌گویید تک موقعیت؟ دست‌تان درد نکند!

سرمربی مس رفسنجان در مورد عملکرد رامتین سلیمان زاده، عنوان کرد: او فوق العاده است. نمی‌گویم با شرف ترین اما یکی از با شرف ترین‌ها همیشه رامتین بوده است. هم زندگی حرفه‌ای دارد و هم بسیار با شخصیت است. فوتبالش را هم امروز دیدید. 10 دقیقه بازی کرد، فوق العاده بود.

پایان پیام/