خبرآنلاین

میرزازاده هم فینالیست شد

میرزازاده هم فینالیست شد

رقابت امروز فرنگی‌کاران در چهار وزن نخست پیکارهای جهانی بلگراد با راهیابی امین میرزازاده به فینال وزن ۱۳۰ کیلوگرم خاتمه یافت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمانی جهان ۲۰۲۳ عصر امروز (پنجشنبه) با جدال نفرات برتر چهار وزن اول در مرحله نیمه نهایی ادامه پیدا کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

در یکی از کشتی‌های مرحله نیمه نهایی وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده مقابل اسکار پینو از کوبا ایستاد و با نتیجه یک - یک پیروز شد و به فینال این وزن راه یافت.

بعد از فینالیست شدن علیرضا مُهمدی، امین میرزازاده مقابل اسکار پینوی کوبایی قرار گرفت که قد بلندتر و قامت درشت‌تری نسبت به او داشت.

او اخطار کم‌کاری اول را گرفت و در خاک اسکار پینو نشست، مقاومت بسیار خوبی هم داشت تا فن نخورد. کشتی یک صفر به سود اسکار پینو در وقت اول تمام شد.

امتیاز کم‌کاری وقت دوم هم به اسکار پینو داده شد تا نتیجه یک - یک به سود سنگین وزن ایران شود. اتخاذ استراتژی درست درباره اخطار کم‌کاری، میرزازاده را دوباره به فینال جهانی رساندـ

دیدار نیمه نهایی دیگر این وزن را در حالی که قضاوتش برعهده نیما صادقی داور s۱ ایران بود رضا کایالپ کشتی‌گیر سرشناس ترکیه برد و به فینال رسید.

۲۵۸۲۵۸