فرارو

خداحافظی گلر لیگ برتری به خاطر کباب!

خداحافظی گلر لیگ برتری به خاطر کباب!

مهرداد طهماسبی درمورد سانحه سوختگی خود، اظهار داشت: این اتفاق بد به خاطر بی احتیاطی خودم بود. حدود ۴ ماه قبل و پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی هوادار مقابل پرسپولیس مشغول کباب زدن در تراس خانه بودم که گاز نشتی کرد و آتش‌سوزی خیلی بدی راه افتاد. حدود ۴۰ درصد بدنم دچار سوختگی شد.

دروازه‌بان سانحه دیده هوادار توضیحاتی درمورد آخرین وضعیت خودش ارائه کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

به گزارش فارس، مهرداد طهماسبی درمورد سانحه سوختگی خود، اظهار داشت: این اتفاق بد به خاطر بی احتیاطی خودم بود. حدود ۴ ماه قبل و پیش از بازی نیمه نهایی جام حذفی هوادار مقابل پرسپولیس مشغول کباب زدن در تراس خانه بودم که گاز نشتی کرد و آتش‌سوزی خیلی بدی راه افتاد. حدود ۴۰ درصد بدنم دچار سوختگی شد.

وی افزود: درجه سوختگی در جایی از بدنم یک، بخش‌هایی دو و جای دیگری سه بود که پیوند پوست انجام دادم. حدود یک ماه در بیمارستان بودم، اما همچنان درگیر درمان هستم. خدا را شکر دست کم الان سرپا هستم، راه می‌روم و ورزش می‌کنم، اما درمورد بازگشت به زمین فوتبال باید تصمیم دیگری بگیرم.

دروازه‌بان فصل گذشته هوادار درمورد روند درمان خود و اینکه تل چه زمانی درمانش طول خواهد کشید، گفت: بابت کامل خوب شدن مشکلی ندارم، اما پوست عضو حساسی در بدن است که بازسازی‌اش مقداری زمان می‌برد. با توجه به شرایطی که من داشتم مثل شیرجه زیاد زدن و لمس توپ با دستانم، شرایط سخت شده و پوست من هنوز کیفیت معمولی ندارد. مقداری طول می‌کشد تا کار فیزیکی و دروازه‌بانی انجام بدهم. اگر طول درمان زیاد طول بکشد، شاید تصمیم دیگری بگیرم.

طهماسبی درخصوص رفتار باشگاه هوادار با خودش، گفت: جواد رحیمی، میری و قنبرنیا به حدی در این مدت به من لطف داشته و شرمنده‌ام کردند که فقط می‌توانم تشکر کنم.