رکنا

تصاویر نامزدها و همسران بازیکنان انگلیسی! + عکس و اسامی!

تصاویر نامزدها و همسران بازیکنان انگلیسی! + عکس و اسامی!

مرحله یک‌چهارم نهایی جام‌جهانی ۲۰۲۲ با اشک‌های انگلیسی‌ها و خنده‌های فرانسوی‌ها به اتمام رسید.

سه‌شیرها با اعتماد به نفس زیاد و با آمادگی کامل به مصاف فرانسه رفتند. اکثر همسران و نامزدهای بازیکنان در حالیکه پیراهن تیم ملی انگلیس را بر تن داشتند در ورزشگاه حاضر شدند تا در جشن صعود تیمشان به مرحله نیمه‌نهایی شرکت کنند. بازیکنان شروعی عالی داشتند ولی در همان دقایق ابتدایی شوامنی دروازه انگلیس را با گلی استثنائی باز کرد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

انگلیس بازی هجومی را در پیش گرفت اما موفق به باز کردن دروازه فرانسه در نیمه اول نشد. در اوایل نیمه دوم هری کین از روی نقطه پنالتی بازی را به تساوی کشاند و امید به انگلیسی‌ها برگشت. دقایقی بعد فرانسه توسط اولیویه ژیرو گل دوم را به ثمر رساند و باز هم پیش افتاد. هری کین آماده پنالتی دوم شد اما بخت با او یار نبود و در میان بهت و حیرت هواداران توپ را به آسمان فرستاد.

بازی با نتیجه ۲-۱ به اتمام رسید و سه‌شیرها که باز هم در بردن جام به خانه ناکام ماندند، به آغوش خانواده خود پناه بردند تا اشک بریزند و مرهم دردهای‌شان باشد. قهرمان فعلی جهان باید در مرحله نیمه‌نهایی مقابل مراکش شگفتی‌ساز و سرسخت که اسپانیا و پرتغال را از سر راه خود برداشت، بازی کنند.

تصاویر نامزدها و همسران بازیکنان انگلیسی! + عکس و اسامی! تصاویر نامزدها و همسران بازیکنان انگلیسی! + عکس و اسامی! تصاویر نامزدها و همسران بازیکنان انگلیسی! + عکس و اسامی! تصاویر نامزدها و همسران بازیکنان انگلیسی! + عکس و اسامی! تصاویر نامزدها و همسران بازیکنان انگلیسی! + عکس و اسامی!

منبع: خبر ورزشی