ایسنا

ویژه‌برنامه "جهاد و مقاومت" در کرمان برگزار شد

ویژه‌برنامه "جهاد و مقاومت" در کرمان برگزار شد

ایسنا/کرمان امروز ۲۹ شهریورماه همزمان با سراسر کشور، ویژه‌برنامه «جهاد و مقاومت» و گردهمایی پیشکسوتان دفاع مقدس در گلزار شهدای کرمان برگزار شد.

به گزارش ایسنا، در آستانه هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، ویژه‌ برنامه "جهاد و مقاومت" و گردهمایی پیشکسوتان دفاع مقدس امروز با حضور نماینده ولی‌ فقیه در استان، استاندار کرمان و جمعی از مسئولان، پیشکسوتان دوران دفاع مقدس و خانواده‌های شهدا و ایثارگران در گلزار شهدای کرمان برگزار شد.

در این مراسم از ۶۰ کتاب مکتوب و ۲۰ کتاب صوتی در حوزه دفاع مقدس و همچنین سه تابلو از تصاویر مادران شهدا، فاطمه زادخوش (مادر شهیدان مهدی و جابر مهدوی)، حورالنسا عرب‌نژاد (مادر شهیدان عبدالرضا، حسن و سردار حاج‌حسین اسدی) و زهرا اسدی (مادر شهید محمدجواد زادخوش) رونمایی شد.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.
ویژه‌برنامه "جهاد و مقاومت" در کرمان برگزار شد

«چادر طوبی»، «خانه عمه»، «مثل سمیه»، «دختر دبیرستان آزادی» و «دو خواهر؛ دو رزمنده» از جمله عناوین کتاب‌هایی است که در حوزه زنان در دفاع مقدس استان کرمان نگاشته شده و از آنها رونمایی شد.

به گزارش ایسنا، در این مراسم همچنین از زینب رضایی(همسر شهید کرامت باسزه و خواهر شهیدان کرامت و عباس رضایی و جانباز صادق رضایی)، فاطمه فناخواه(مادر شهیدان حمیدرضا و علیرضا مظهری‌صفات)، زهرا زارع‌زینلی( مادر شهید مدافع حرم حجت‌الاسلام سعید بیاضی‌زاده)، حلیمه محمدآبادی(همسر شهید مدافع امنیت میلاد آزاد داور)، فاطمه حسنی‌سعدی(همسر آزاده و ایثار گر دفاع مقدس)، بتول سیف‌الدینی(مادر شهید محسن برهانی و خواهر شهیدان عباس، محمدحسن و محمدحسین سیف‌الدینی) و صاحب‌جان صانعی(مادر شهید منصور نگارستانی) به‌صورت نمادین تجلیل شد.

انتهای پیام