ایسنا

۳ پرسپولیسی به هانگژو می‌روند/ سلمانی و عمری کمک حال عنایتی در بازی‌های آسیایی

۳ پرسپولیسی به هانگژو می‌روند/ سلمانی و عمری کمک حال عنایتی در بازی‌های آسیایی

سه بازیکن تیم پرسپولیس شامل سلمانی، عمری و رضایی پس از دیدار این تیم مقابل النصر عربستان به جمع ملی‌پوشان امید ایران در هانگژو، ملحق می‌شوند.

به گزارش ایسنا، مناف هاشمی، سرپرست کاروان ورزشی اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ عملکرد اعضای تیم ملی امید در اولین دیدار مقابل تیم عربستان را امیدوار کننده دانست و اظهار کرد: تیم ملی فوتبال امید ایران علی رغم اینکه هنوز تعدادی از بازیکنانش به اردو ملحق نشده‌اند و دست کادر فنی برای تعویض و تغییر ترکیب خالی است اما نمایش بسیار خوب و امیدوار کننده‌ای داشت.

وی ادامه داد: ملی‌پوشان ایران موقعیت‌های خوبی داشتند و انصافا بهتر از عربستان ظاهر شدند و بی شک تزریق بازیکنان جدید می‌تواند کمک شایانی به تیم و کادر فنی کند.

google-play
برای دسترسی سریع به اخبار برنامه "اخبارمن" را نصب کنید.

دبیر کل کمیته ملی المپیک با اشاره به پیگیری‌های به عمل آمده برای اعزام ۳ بازیکن دیگر به هانگژو، اظهار داشت: قابل درک بود که تیم پرسپولیس به دلیل دیدار حساسش مقابل باشگاه النصر عربستان بازیکنان خود را با تاخیر در اختیار تیم امید قرار دهد اما خوشبختانه با هماهنگی‌های انجام شده طی امروز و فردا این بازیکنان نیز به ترکیب تیم اضافه می‌شوند تا در دیدارهای بعدی به یاری تیم بیایند.

وی در پایان گفت: امیدوارم ملی پوشان تیم امید با ادامه روند بازی اول، بتوانند نتایج خوبی برای کاروان و کشور بدست آورند و موجبات شادی دل مردم را فراهم کنند.

انتهای پیام